Levné T A X I

Levná doprava pro jednotlivce
i skupiny.
Také jednorázové transfery na krátké vzdálenosti po Praze a České Republice, ale i po celé Evropě.
TAXI - Prag Transfer

Š P E R K Y - H O D I N K Y

E-shop nabízející hodinky, šperky, kabelky, šály a další zboží
Kvalitní hodinky a další zboží renovovaných značek za nízké ceny.
E-shop Hodinky a Šperky

Krkonoše

Krkonoše - umístění

Krkonošský národní park (KRNAP) se rozprostírá v severovýchodní části Čech při hranici s Polskem. Z administrativního hlediska leží jeho větší část na území bývalých okresů Trutnov, Semily a Jablonec nad Nisou. Území o rozloze 54.969 ha je orientováno ve směru od SZ k JV. Většina území národního parku spadá do geomorfologického celku Krkonoše (podcelky Krkonošské hřbety, Krkonošské rozsochy a Vrchlabská vrchovina), část ochranného pásma patří již do celku Krkonošské podhůří (s podcelky Železnobrodská vrchovina a Podkrkonošská pahorkatina). Oba horopisné celky náleží do Krkonošsko-jesenické (Sudetské) soustavy v rámci České vysočiny.

Příroda v Krkonoších

Krkonoše jsou vskutku výjimečně bohatým pohořím, plným jedinečných a neopakovatelných přírodních a krajinných hodnot. Avšak nejsou pohořím, jehož vývoj se řídil jen přírodními zákony. Poloha Krkonoš uprostřed Evropy předurčovala, že si zde člověk krok za krokem přírodu podroboval a měnil její tvář. Bohatství krkonošské přírody již po několik staletí významně ovlivňuje veškeré kulturní, historické a hospodářské aspekty naší společnosti . Krkonoše tak v pravém slova smyslu představují národní kulturní dědictví a statut národního parku, kterým se Krkonoše v roce 1963 staly, je nezbytným předpokladem, nikoli však samozřejmou zárukou zachování tak výjimečných hodnot.

Krkonoše - Města - Trutnov

V malebném údolí řeky Úpy, která dala ve 12. století jméno slovanské osadě, předchůdci dnešního Trutnova, je rozloženo město, jehož vznik je písemně doložen k roku 1260. Pověst o založení Trutnova však posunuje jeho počátky do 11. století, kdy údajný zakladatel města Trut svedl vítězný boj s bájným drakem.

Krkonoše - Města - SVOBODA nad ÚPOU

Město v údolí řeky Úpy vděčící za svůj vznik podobně jako Vrchlabí hornickým pracem na úbočích Rýchorského hřbetu, pod nímž se nachází. Hornická osada byla povýšena na město císařem Ferdinandem I. Roku 1556.

Krkonoše - Města - Vrchlabí

Město v údolí řeky Labe, jehož počátky spadají již do 13. století. Počátkem 17. století bylo Vrchlabí významnou hornickou osadou. Těžilo se zde především železo a drahé a barevné kovy. Vrchlabí bylo v té době správním centrem rozsáhlého panství. Roku 1533 se Vrchlabí stalo městem. Významnou stavbou je zámek postavený v polovině 16. století Kryštofem z Gendorfu. V zámeckém parku anglického typu se nachází malá botanická zahrada horské květeny. Dále je zajímavá renesanční radnice z roku 1591, později barokně přestavěná. Ukázkou původní zástavby jsou i zachované domy v blízkosti náměstí. Velmi významnou památkou je bývalý klášter augustiniánů s kostelem sv. Augustina postavený počátkem 18. století. Za shlédnutí stojí i barokní most přes Labe z roku 1700 zdobený sochou sv. Jana Nepomuckého.

Krkonoše - Sněžka

Nejvyšší hora České republiky (1602 m n.m.), která se nachází ve východní části Krkonoš na Hraničním hřebenu. Přes její vrchol prochází česko-polská státní hranice. Na severní polské straně spadají srázy do údolí Lomničky, na jižní české do Obřího dolu. Západní svahy se snižují do Úpské rašeliny a východní klesají v Obří hřbet. Na vrcholu hory bylo postaveno několik staveb. Roku 1868 zde vznikla tzv. Česká bouda. V současné době je vsak ve zchátralém stavu a je uzavřena. Moderní Polská bouda stojí dnes na místě původní Slezské boudy. Počátkem 20. století zde vznikla dřevěná meteorologická stanice vysoká 18 m. Tato stanice byla před lety snesena zpět do údolí. Na vrcholu se nachází též 14 m vysoká kaple sv. Vavřince naposledy přestavená v polovině 19. století. Na Sněžce je též nejvýše položená poštovna v České republice. Na vrchol Sněžky vede sedačková lanovka z Pece pod Sněžkou s přestupní stanicí na Růžové hoře. Díky své výšce poskytuje vrchol Sněžky neomezený panoramatický výhled do daleké krajiny České republiky a Polska.

Krkonoše - Kozí hřbety

Strmý hřeben ze svorů křemenců a rul mezi dolem Bílého Labe a Svatým Petrem. Výrazná dominanta Českého hřebene. Hřbet je porostlý klečí a na svazích porosty smrku a kosodřeviny. Turisticky jsou Kozí hřbety přístupné pouze ve východní části, kde se nachází krásná vyhlídka. Svahy hřbetů jsou lavinové, proto je v zimě i tato trasa uzavřena. Z vyhlídky je krásný rozhled do západní části Krkonoš a Sedmidolí.

Rýchory - v Krkonoších

Horský hřeben mezi Horním Maršovem, Žacléřem a Svobodou nad Úpou. Tvoří nejvýchodnější část Krkonoš. Díky svému přírodnímu bohatství byl vyhlášen přírodní rezervací. Na úbočí hřebene se v 16. až 18. století dolovalo zlato a stříbro. Hřebenem prochází naučná stezka se zajímavými prvky horské květeny. K nejvýznamnějším vrcholům hřebene patří Dvorský les, Mravenečník nebo Červený vrch.

Černý Důl - v Krkonoších

Horská obec na jižním úpatí Krkonoš v údolí říčky Čistá nedaleko Vrchlabí. Původně osada vznikla v okolí kaple v 16. století. Později se zde rozvíjela těžba drahých kovů, která však v 17. století ustala. Od 19. století se zde láme vápenec. K architektonicky zajímavým památkám patří renesanční kostel sv. Michala ze 16. století. Na jižním okraji obce lze spatřit nepatrné zbytky hrádku zvaného Purkhýbel. V dnešní době je Černý Důl především rekreačním střediskem.

Černý Důl - v Krkonoších

Horská obec na jižním úpatí Krkonoš v údolí říčky Čistá nedaleko Vrchlabí. Původně osada vznikla v okolí kaple v 16. století. Později se zde rozvíjela těžba drahých kovů, která však v 17. století ustala. Od 19. století se zde láme vápenec. K architektonicky zajímavým památkám patří renesanční kostel sv. Michala ze 16. století. Na jižním okraji obce lze spatřit nepatrné zbytky hrádku zvaného Purkhýbel. V dnešní době je Černý Důl především rekreačním střediskem.

Krkonoše - Jánské Lázně

Horské město, rekreační středisko a jediné významné lázně na české straně Krkonoš. Léčebné prameny zde byly objeveny již ve 14. století. Zakladatelem lázní byl v 17. století majitel panství Jan Adolf hrabě Schwarzenberg. K významnému rozvoji lázní došlo v 19. století a na počátku 20. století. V lázeňském prostoru je asi 30 léčebných pramenů a množství lázeňských objektů. Architektonicky zajímavé objekty jsou secesní lázeňská kolonáda z konce 19. století a pseudogotický kostel sv. Jana Křtitele z roku 1885. Nad obcí se tyčí Černá hora, která poskytuje skvělé podmínky milovníkům zimních sportů. Z centra obce vede na vrchol Černé hory kabinková lanovka.

Krkonoše - Harrachov

Harrachov je hlavně střediskem zimních sportů a rekreace. Na úbočí Čertovy hory bylo vybudováno několik lyžařských sjezdovek všech stupňů obtížnosti, několik skokanských můstků včetně mamutího můstku pro lety na lyžích a běžecké závodní tratě. Lyžařské sjezdovky, které provozuje Sportovní areál Harrachov a.s. jsou vybaveny moderním systémem umělého zasněžování, který umožňuje kvalitní lyžování až 5 měsíců v roce. Pro příznivce běhu na lyžích je udržováno několik běžeckých tratí, které mají označení pro turistické využití a také velká běžecká magistrála. Harrachov, jako jedno z mála krkonošských zimních středisek, umožňuje také na všechny sjezdovky přístup snowboardistům, kteří mohou zároveň využívat všechny lanové dráhy a vleky.

 
Nalezené hotely Krkonoše
hotely Krkonoše - Hotel Aurum Černý Důl
***

Hotel Aurum Černý Důl
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Hotel Aurum*** Černý Důl je situován do klidné části Krkonoš v těsném sousedství Krkonošského národního parku též KRNAP. Umístění hotelu a jeho zázemí tvoří atraktivní místo pro prožití Vaší dovolené. Součástí hotelového komplexu je i hospůdka Jáma. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracípřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club InternationalTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Hotel Gendorf Vrchlabí
***

Hotel Gendorf Vrchlabí
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Hotel Gendorf ubytování Vrchlabí se nachází v centru města Vrchlabí v Krkonoších. Hotel byl otevřen v roce 2002 jako součást komplexu budov, kde najdete banku, obchodní pasáž a mnoho dalších služeb. Hnajdete ve třetím patře přilehlé obchodní pasáže. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodin je k dispozici připojení na internetdisponuje kavárnouK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnouTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefonPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - OREA Hotel Horal Špindlerův Mlýn
****

OREA Hotel Horal Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Orea Hotel Horal se nachází na úpatí Kozích hřbetů v části Špindlerova Mlýna zvané Svatý Petr a leží v nadmořské výšce 900 m.n.m. Orea Hotel Horal Špindlerův Mlýn nabízí ubytování ve 164 pokojích, výb trasy po hřebenech Krkonoš a sjezdové lyžování. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodinV hotelu je kulečníkK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club Internationaltenis -poblíž hotelukrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Hotel Karolína Harrachov
***

Hotel Karolína Harrachov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Hotel Harrachov Karolína je typický horský hotel, ve kterém se tradice a moderní vybavení spojilo po několika přestavbách ve vydařený celek, jenž uspokojíi ty nejnáročnější požadavky na ubytování Harralátů. Doplněných  Výborným plzeňským pivem. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodinK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoukrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Hotel Erika Špindlerův Mlýn
***

Hotel Erika Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Malý rodinný hotel Erika***+ se nachází přímo v centru Špindlu, nejznámějšího Krkonošského střediska, doslova pár kroků od známého bílého mostu, s perfektní dostupností lyžařských sjezdových areálů ubytování, květiny, odvoz, hudbu a další služby. ... hotely Krkonoše ...

disponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Horský hotel Kubát Benecko
***

Horský hotel Kubát Benecko
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Hotel Benecko ubytování hotel Kubát popis :Benecko je horské sportovní a rekreační středisko v Krkonoších, na západním svahu hory Žalý. S nadmořskou výškou 750-1000m nad mořem je nejvýše položenoou s připojem na Špindlerův Mlýn a Horní Mísečky. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodindisponuje kavárnouK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Horský hotel Flora Vítkovice
***

Horský hotel Flora Vítkovice
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování Horský hotel Flora Dolní Mísečky :Horský hotel Flora se nachází v překrásném údolí říčky Jizerky ve známé rekreační oblasti na Dolních Mísečkách v Krkonošském národním parku. Hotel Flora ležké tratě na Mísečkách patří k nejlépe udržovaným. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnouV hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasa stálá diskotéka - tanec - zábavaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Hotel Korunní Princ Turnov
***

Hotel Korunní Princ Turnov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Turnov ubytování hotel Korunní Princ :Velmi kvalitně vybavený tříhvězdičkový hotel Korunní princ Vám nabízí možnost ubytování přímo v centru města Turnova.Hotel Korunní Princ Turnov ubytování :Hotel m. Nedaleko hotelu je půjčovna sportovních potřeb. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodin je k dispozici letní terasaK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefonPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Hotel Večernice Janské Lázně
***

Hotel Večernice Janské Lázně
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Hotel Večernice se nachází nad Janskými Lázněmi pod úpatím Černé hory v těsné blízkosti sjezdových a turistických tratí v chráněné oblasti Krkonoš. Hotel Večernice Janské Lázně Ubytování:Hotel Večernioně, plavecký bazén, cyklistické a lyžařské trati ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodinK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací Recepce poskytuje směnárenské služby.V hotelu je kulečníkPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Hotel Patria Trutnov
***

Hotel Patria Trutnov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Hotel Patria se nachází  v klidné části města Trutnova, které je často nazýváno "Bránou Krkonoš". Hotel Trutnov Patria ubytování:Budova hotelu Patria má 11 pater, čímž se řadí k nejvyšším stavbám v Trke své poloze v Podkrkonoší je rájem pro běžkaře. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodin je k dispozici připojení na internetdisponuje kavárnoudisponuje restauracídisponuje vinárnouTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefonPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Penzion Samohel Rokytnice nad Jizerou
***

Penzion Samohel Rokytnice nad Jizerou
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Penzion Samohel se nachází v klidném místě ve středu sportovního centra Krkonoš – v malebném městečku Rokytnice nad Jizerou. Penzion Samohel nabízí ubytování v komfortně zařízených pokojích, restauracm období do Pensionu Samohel. kde se na Vás těší! ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internetPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Hotel Krakonoš Rokytnice nad Jizerou
***

Hotel Krakonoš Rokytnice nad Jizerou
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování Hotel Krakonoš Rokytnice nad Jizerou : Rodinný Hotel Krakonoš se nachází v centru města Rokytnice nad Jizerou v nadmořské výšce 600 m v západní části Krkonoš. Nádherná příroda – aktivní i pazdarma). V dosahu Huťský vodopád, pramen Labe ... ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodin je k dispozici připojení na internetK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club InternationalTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Hotel Harmony Club Špindlerův Mlýn
****

Hotel Harmony Club Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Do 10.3.2017 je hotel Harmony Club obsazen. Luxusní Wellness Harmony Club Hotel **** superior se nachází přímo na sjezdovce skiareálu Medvědín v malebném městečku Špindlerův Mlýn, v samém centru Krkoní. V blízkosti hotelu bobová dráha a monkey park. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodin je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnouK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracípřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty Diners Club Internationaltenis -poblíž hotelukrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Hotel Trosky Rovensko pod Troskami
***

Hotel Trosky Rovensko pod Troskami
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Hotel Trosky je v provozu od dubna do konce října a jeho kapacita ubytování je 39 lůžek v sedmi dvoulůžkových a čtyřech vícelůžkových apartmánech, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi nebo skupiny přáký koutek, Vaši psi místní široké louky na výběh. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Recepce poskytuje směnárenské služby. je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Hotel Hvězda Pec pod Sněžkou
***

Hotel Hvězda Pec pod Sněžkou
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Hotel Hvězda najdete v Peci pod Sněžkou, která patří mezi největší a nejznámější rekreační střediska v Krkonoších. Pec pod Sněžkou hotel ubytováníHotel Hvězda poskytuje ubytování ve 2 až 3 lůžkových pKrálové, Adršpašské skály, Jelenia Gora – Polsko. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Hotel Prom Svoboda nad Úpou
***

Hotel Prom Svoboda nad Úpou
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování v hotelu lze využít jak krátkodobě, tak dlouhodobě, rekreačně, služebně s různým zaměřením. V letním období na turistiku, hory a poznávání blízkého okolí, současnost, kulturní a historické p, sedačková lanovka na Sněžku v Peci pod Sněžkou. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodinK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasakrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Hotel Alpina - změna majitele Špindlerův Mlýn
***

Hotel Alpina - změna majitele Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Hotel Alpina se nachází v krásné přírodě Krkonošského národního parku - ve Špindlerově mlýně. Od centra města ho dělí pouhých deset minut vycházkové chůze. Hotel Alpina Špindlerův Mlýn ubytování :Hoteje i ve večerních hodinách ( 18.00 - 21.00 hod ). ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíV hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Hotel Labuť Vrchlabí
***

Hotel Labuť Vrchlabí
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Hotel Labuť se nachází naproti zámku a zámeckému parku přímo v centru historického města Vrchlabí, na úpatí nejvyšších českých hor Krkonoš.Po celý rok jsou všechny prostory hotelu a restaurace, majitee, co pro spokojený pobyt v Krkonoších potřebují. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodin Recepce poskytuje směnárenské služby.V hotelu je kulečníkK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnouTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Hotel Krokus Pec pod Sněžkou
***

Hotel Krokus Pec pod Sněžkou
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování v Hotelu Krokus, který se nachází v centru jednoho z nejznámějších turistických středisek Krkonoš, v Peci pod Sněžkou, v nadmořské výšce 760 m na úpatí nejvyšší české hory Sněžky (1602mným Obřím dolem. Druhým je údolí Zeleného potoka. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodin Recepce poskytuje směnárenské služby.K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internetTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Penzion Vladimír Janské Lázně
***

Penzion Vladimír Janské Lázně
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Penzion Vladimír se nachází (700 m.n.m.) u dolní stanice lanové dráhy na ČERNOU HORU v klidné části lázeňského krkonošského města JANSKÉ LÁZNĚ v Krkonoších. Penzion je vzdálen pouhých 10 minut od centviště č.1 popřípadě č.3 u lanovky na Černou horu. ... hotely Krkonoše ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/MastercardPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Penzion ZA VODOU Dvůr Králové nad Labem
***

Penzion ZA VODOU Dvůr Králové nad Labem
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Penzion je situován v klidné části Dvora Králové, pouze několik minut chůze od centra města, ZOO, a městského koupaliště.Penzion Dvůr Králové za Vodou ubytování :Penzion nabízí ubytování v 20 dvoulůžkvičina, která se vypíná do výše 671m.   ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodin je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnouK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnouPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefonPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Penzion Alf Rokytnice nad Jizerou
***

Penzion Alf Rokytnice nad Jizerou
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

penzion Alf ubytování Rokytnice nad Jizerou poloha :Penzion Alf se nachází v Libereckém kraji, nedaleko silnice Harrachov - Špindlerův Mlýn. Má ideální výchozí pozici pro pěší i cyklo turistiku. Od peachází se zde směnárny, banky i bankovní automat. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici letní terasaK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Hotel Karel IV. Turnov
***

Hotel Karel IV. Turnov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

hotel Turnov ubytování Karel IV :Hotel Karel IV. se nachází v atraktivní lokalitě Českého ráje, v klidné vilové čtvrti navazující na městský park a údolí řeky Jizery. Historické centrum města je vzdál uzavřené parkoviště pro hotelové hosty, kolárna. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club Internationaltenis -poblíž hotelukrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - OREA Hotel Sklář Harrachov
****

OREA Hotel Sklář Harrachov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Orea Vital Hotel Sklář Harrachov ubytování :OREA Hotel Sklář splní Vaše sny o skvělé dovolené. Zde zapomenete na starosti všedního dne, pochutnáte si na výtečném jídle a pití, necháte se hýčkat v centrum, Bobová dráha, Monkey Park Harrachov ... ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodin Recepce poskytuje směnárenské služby.V hotelu je kulečníkK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoutenis -poblíž hotelukrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Penzion Doctor Choustníkovo Hradiště
***

Penzion Doctor Choustníkovo Hradiště
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Penzion Choustníkovo Hradiště ubytování Doctor :Pension Doctor se nachází v Choustníkově Hradišti, kterým vede silnice z Hradce Králové do Trutnova. Výhodná poloha v geografickém středu Hradeckého krao zboží, cykloservisu, autoservisu a restaurace. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaK hotelu přísluší parkovištěTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefonPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Penzion Hotelu Central Dvůr Králové nad Labem
****

Penzion Hotelu Central Dvůr Králové nad Labem
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Penzion Hotelu Central Dvůr Králové ubytování :Penzion Hotelu Central se nachází na historickém náměstí v centru města Dvůr Králové nad Labem v budově nesoucí název Hotel Central. Penzion nabízí kvalingu, turistiky, cykloturistiky a v zimě lyžování. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodin Recepce poskytuje směnárenské služby.K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internetpřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club InternationalTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Hotel Clarion Špindlerův Mlýn Špindlerův Mlýn
****

Hotel Clarion Špindlerův Mlýn Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

První horský Clarion v Evropě - to je spojení skvělého servisu čtyřhvězdičkového hotelu s vysokou úrovní gastronomie, nadstandardními wellness službami pro ty nejnáročnější hosty a s konferenčními sluak i pro zimní běžecké túry po hřebenech Krkonoš. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Recepce poskytuje směnárenské služby.V hotelu je kulečníkK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club Internationaltenis -poblíž hotelukrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Hotel Pod Zvičinou Bílá Třemešná

Hotel Pod Zvičinou Bílá Třemešná
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování Bílá Třemešná Hotel Pod Zvičinou : 10 km od Dvora Králové nad Labem stojí hotel Pod Zvičinou. Hotel má nádhernou polohu s překrásným výhledem na Krkonoše. Je postavený v klasickém stylu hrázm), s největší kolekcí afrických zvířat v Evropě. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici letní terasatenis -poblíž hotelukrytý bazén v hotelu.Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Hotel Vyhlídka Jilemnice
***

Hotel Vyhlídka Jilemnice
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Hotel Jilemnice ubytování Vyhlídka :Město Jilemnice je známé jako brána západních Krkonoš. Leží v mělkém, širokém údolí potoka Jilemky. Městská část Hrabačov je přirozeně oddělena zúžením údolí a je t(20 km) a "Rokytnice nad Jizerou" - (17 km). ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnouK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracípřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club InternationalPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Hotel Hořec Pec pod Sněžkou
****

Hotel Hořec Pec pod Sněžkou
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Hořec Pec pod Sněžkou ubytování hotel:Luxusní hotel Hořec se nachází v Peci pod Sněžkou, městě, které patří mezi největší a nejznámější rekreační střediska v Krkonoších. Vysoký standard nbsp;Samozřejmostí je akceptace platebních karet. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Recepce poskytuje směnárenské služby.K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoukrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Penzion Monika Špindlerův Mlýn
***

Penzion Monika Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Pension Monika nabízí příjemné ubytování ve Špindlerově Mlýně - Bedřichov v Krkonoších. Penzion byl dostavěn a otevřen v roce 1998. Nachází se v klidné ulici v sousedství 8 nových penzionů. Centrum Šp svými krkonošskými specialitami, vinárny a bary. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací Recepce poskytuje směnárenské služby.přijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club Internationaltenis -poblíž hotelukrytý bazén v hotelu.Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefonPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Penzion Borůvka Špindlerův Mlýn
**

Penzion Borůvka Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Penzion Špindlerův Mlýn ubytování Borůvka :Penzion Borůvka se nachází ve špindlerovské části Bedřichov (ve výšce 735 m n.m.). Penzion má velice výhodné umístění především díky zastávce skibusu (visko, lanovka na Sněžku (9 km), Lysá hora (9 km). ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Hotel Adam Špindlerův Mlýn
****

Hotel Adam Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Hotel Špindlerův Mlýn ubytování Adam :Kompletně zrekonstruovaný hotel Adam se nachází necelé 2 km od centra horského střediska Špindlerův Mlýn, v nejkrásnějším údolí v Krkonoších - v údolí Svatého Petikového trenéra pro vás zajistíme přímo v hotelu. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnouK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou Recepce poskytuje směnárenské služby.V hotelu je kulečníkpřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club Internationalkrytý bazén v hotelu.Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefonPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Penzion Villa Stella Špindlerův Mlýn
***

Penzion Villa Stella Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Rodinný pension Villa Stella se nachází ve Špindlerově Mlýně, v části zvané Bedřichov. Výhodou pensionu Villa Stella je jeho poloha na jižním slunečném svahu, ve velmi klidné (slepé) ulici, v provozu rá zaveze návštěvníky do nejvyšších míst Krkonoš. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici letní terasadisponuje kavárnouK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací Recepce poskytuje směnárenské služby.přijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club Internationaltenis -poblíž hotelukrytý bazén v hotelu.Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefonPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Penzion Karolína Špindlerův Mlýn
***

Penzion Karolína Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Penzion Špindlerův mlýn ubytování Karolína :Pension Restaurant Karolína leží v klidné části Špindlerova Mlýna nedaleko lanové dráhy na Medvědín. Od centra je vzdálen 10 minut chůze. Parkování je možnévé i milovníci zimní turistiky a jízdy na saních. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnouK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnouTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Penzion Kraus Špindlerův Mlýn

Penzion Kraus Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Pension Kraus Špindlerův Mlýn :Pension Kraus se nachází 7 minut od centra malebného horského městečka Špindlerův Mlýn v samém srdci Krkonoš a nabízí návštěvníkům ze všech koutů světa celoroční sportovling, bazény s vodními atrakcemi a mnoho dalšího. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Hotel Kristýna Špindlerův Mlýn
***

Hotel Kristýna Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Hotel Kristýna Špindlerův Mlýn :Hotel Kristýna a Pension Martin, kterým se přezdívá perly Krkonoš, tvoří jeden hotelový komplex ležící ve Špindlerově Mlýně v malebném údolí Svatého Petra. Blízký Vlakové spojení: Vrchlabí, odtud dále autobusem. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou Recepce poskytuje směnárenské služby. je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnouPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefonPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Hotel Martin Špindlerův Mlýn
***

Hotel Martin Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Pension Martin Špindlerův Mlýn :Pension Martin tvoří jeden hotelový komplex s hotelem Kristýna. Pension leží v malebném údolí Svatého Petra (Špindlerův Mlýn) nedaleko lyžařského areálu. Blízký Dolský apark, squash a další - vše v blízkém okolí. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou Recepce poskytuje směnárenské služby. je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnouPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefonPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Hotel Praha Špindlerův Mlýn
****

Hotel Praha Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování v Krkonoších Špindlerův Mlýn : Hotel Praha je svojí polohou jedním z nejvyhledávanějších hotelů v horském středisku Špindlerův Mlýn. Je umístěn přímo v centru města s nádherným výhné vitalizující rituální ošetření INDOCÉANE. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnouK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou Recepce poskytuje směnárenské služby.V hotelu je kulečníkpřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club International stálá diskotéka - tanec - zábavakrytý bazén v hotelu.Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefonPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Hotel Lesana Špindlerův Mlýn
***

Hotel Lesana Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Hotel Lesana Špindlerův Mlýn :Hotel Lesana se nachází v klidném prostředí obklopeném lesy asi 1,5 km od centra města Špindlerův Mlýn, které leží na území Krkonošského národního parku. O Špindlerově Mling, jízdu na sněžných skútrech, aquapark a jiné. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Recepce poskytuje směnárenské služby.V hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internetdisponuje kavárnou stálá diskotéka - tanec - zábavaPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Penzion Pohoda Trutnov
****

Penzion Pohoda Trutnov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Penzion Pohoda Trutnov Krkonoše byl AHR oklasifikován na 4* penzion a umístil se za rok 2012 v TOP 10 nejlepších penzionů v České republice. Tento post vyhrál v soutěži Penzion Roku od AHR. Penzion Poanou do našich nejnavštěvovanějších hor, Krkonoš. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnouMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club International stálá diskotéka - tanec - zábavaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Hotel Emerich Pec pod Sněžkou
***

Hotel Emerich Pec pod Sněžkou
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování Hotel Emerich Pec pod Sněžkou :Tříhvězdičkový horský hotel Emerich (bývalá chata ČKD) Vám nabízí ubytování v nově příjemně zařízených pokojích v klidné lokalitě Velká Paseka nedaleko Pece pov Peci pod Sněžkou s možností i nočního lyžování. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnouV hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnouMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Chata Pod Hájkem Horní Branná
***

Chata Pod Hájkem Horní Branná
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Patrová vilka v areálu rodinné farmy nabízí celoroční ubytování pro 16 - 20 osob v Horní Branné čp. 422, nedaleko turistického centra Vrchlabí v Krkonoších. Vilka má samostatný příjezd a velkou zbsp;Wellnes clubu, na zimní stadion, letiště atd. ... hotely Krkonoše ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasa
hotely Krkonoše - Hotel Sněžka FELICITY hotel Špindlerův Mlýn
***

Hotel Sněžka FELICITY hotel Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování Krkonoše Špindlerův Mlýn : Hotel Sněžka *** se nachází v samém centru Krkonoš v lyžařském středisku Špindlerův Mlýn. Historie hotelu se datuje od roku 1920, kdy patřil, ještě jako Hotel Espl při odpočinku a zábavě v kteroukoliv roční dobu. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Recepce poskytuje směnárenské služby.K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty Diners Club InternationalTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Penzion Jeřabinka Horní Malá Úpa
***

Penzion Jeřabinka Horní Malá Úpa
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování Penzion Jeřabinka Horní Malá Úpa :Penzion se nachází v krásném prostředí Krkonoš v obci Horní Malá Úpa, 100m od hraničního přechodu Pomezní boudy. Dostupnost je dobrá i během zimní sezóny díp;je příjemné domácí prostředí a výborná kuchyně. ... hotely Krkonoše ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Chalupa Chaloupka v ráji Tatobity
***

Chalupa Chaloupka v ráji Tatobity
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování Český ráj : Luxusní chalupa se nachází na polosamotě pod lesem nad obcí Tatobity, s výhledem do okolí, 3km od Rovenska pod Troskami v Českém ráji, na jihozápadní straně Kozákova. Chaloupka j. 400m od chalupy vede Zlatá stezka Českého ráje! ... hotely Krkonoše ...

 je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Chata Popelka Horní Malá Úpa
**

Chata Popelka Horní Malá Úpa
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování Chata Popelka Horní Malá Úpa :Chata Popelka se nachází v Krkonošské obci Horní Malá Úpa u hlavní silnice, což ocení rekreanti zejména v zimě, kdy se dostanou v pohodě až k chatě. Při vjezdu orskou turistiku a cyklistiku, ale i koupání atd. ... hotely Krkonoše ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště Recepce poskytuje směnárenské služby.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Hotel Vyhlídka Janské Lázně
***

Hotel Vyhlídka Janské Lázně
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

HOTEL JE DO ZÁŘÍ 2016 V REKONSTRUKCI Ubytování Krkonoše Hotel Vyhlídka Janské Lázně :Hotel Vyhlídka se nachází v Janských Lázních, které jsou světoznámým lázeňským městem a současně druhým nejlépe hoduristiky, cykloturistiky a adrenalinových sportů. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Recepce poskytuje směnárenské služby.K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Penzion Eva Batňovice
***

Penzion Eva Batňovice
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování Apartmán Eva Batňovice :Apartmán Eva najdete ve vesnici Batňovice v Podkrkonoší u silnice I/14. Apartmán A byl dokončen a vybaven v roce 2003 a Apartmán B byl dokončen v roce 2006. Oba apartdkové lety – Nové Město n. Metují., Dvůr Králové. ... hotely Krkonoše ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištěkrytý bazén v hotelu.Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Penzion Ema II. Žacléř
**

Penzion Ema II. Žacléř
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování penzion Ema Žacléř :Penzion Ema nabízí ubytování v soukromí pro maximálně 8 hostů v příjemném prostředí v nízkém rekreačním domečku se zahradou. Žacléř je malebné městečko nazývané též výchoé občerstvení, parkoviště pro 150 automobilů atd. ... hotely Krkonoše ...

Pokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Penzion Zelený mlýn Žacléř
***

Penzion Zelený mlýn Žacléř
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Příjemné ubytování v Krkonoších s milou a domácí atmosférou Vám nabízí penzion Zelený Mlýn, který se nachází v nejvýchodnějším údolí Krkonoš, v klidné osadě Prkenný Důl u města Žacléře. Malebný h zajímá-li Vás historie navštivte Městské muzeum. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Penzion Korálek Žacléř
***

Penzion Korálek Žacléř
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování Penzion Korálek Žacléř :Stylový rodinný penzion s restaurací Korálek najdete přímo ve středu malebného městečka Žacléř, které je přezdíváno také jako východní brána Krkonoš a nachází se přibvlády Přemysla Otakara II, někdy kolem roku 1260. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici letní terasaK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Penzion Krenov Trutnov
***

Penzion Krenov Trutnov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování Penzion a Restaurace Vila Křenov :Penzion s restaurací najdete v malebné vesničce Křenov (cca 50 obyvatel) na konci cesty pod lesem. Jedná se o tichý, turisticky netknutý kout přírody ve výcv. Žacléřsko - nejlevnější lyžování v Krkonoších. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Penzion Modrokamenná bouda Janské Lázně
***

Penzion Modrokamenná bouda Janské Lázně
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování Penzion Modrokamenná bouda Krkonoše Janské Lázně :- ubytování pro Vaši dovolenou a relaxaci v Krkonoších. Klidné místo, na okraji horské louky obklopené lesem, jen 2 km od centra Jsportovní soustředění, firemní a dětské akce atd. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou Recepce poskytuje směnárenské služby.V hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Penzion U Hradeckých Janské Lázně
***

Penzion U Hradeckých Janské Lázně
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování Penzion U Hradeckých Janské Lázně :Rodinný penzion U Hradeckých poskytuje luxusní ubytování od roku 1995. Je umístěn v krásné přírodě Krkonošského národního parku v malém lázeňském městečku -teplické skály 30 km, SAFARI Dvůr Králové 34 km. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internetTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Hotel Omnia Janské Lázně
****

Hotel Omnia Janské Lázně
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování SkiResort hotel Omnia Janské Lázně Krkonoše :Omnia hotel je luxusní čtyřhvězdičkový hotel v samém srdci Krkonošského národního parku v Janských Lázních - kousek od nově zrekonstruované navštívit mnoho kulturních i technických památek. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodin Recepce poskytuje směnárenské služby.K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club Internationaltenis -poblíž hotelukrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Penzion Zvonička Horní Maršov
**

Penzion Zvonička Horní Maršov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování penzion Zvonička Dolní Lysečiny Horní Maršov :Stylový penzion Zvonička leží v krásném a klidném prostředí východních Krkonoš v malebném údolí Lysečinského a Albeřického potoka v obci Dolní Lma). Houbaření, sběr borůvek, odpočinek ...  ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasakrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Penzion Hübnerová Mladé Buky
***

Penzion Hübnerová Mladé Buky
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování penzion Hübnerová Kalná Voda Mladé Buky :Nabídka ubytování v rodinném penzionu ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Dům se nachází u staré silnice přes Mladé Buky, 6 km od Trutnova, 7 kdalších staletích v držení Mladých Buků střídali. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Penzion U Školy Svoboda nad Úpou
***

Penzion U Školy Svoboda nad Úpou
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování Pezion U školy Svoboda nad Úpou :Ubytovací zařízení se nachází v centru krkonošského městečka Svoboda nad Úpou, které leží nedaleko turistických středisek Pec pod Sněžkou a Janské Lázně, a niard nebo jiná zábavní a sportovní centra.   ... hotely Krkonoše ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasakrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Penzion Alexandra Svoboda nad Úpou
***

Penzion Alexandra Svoboda nad Úpou
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování Penzion Alexandra Svoboda nad Úpou :Penzion Alexandra se nachází v podhorském městečku Svoboda nad Úpou, které leží v podkrkonoší na hlavním tahu Trutnov – Pec pod Sněžkou jen 2 km od Janskýg, billiard nebo jiná zábavní a sportovní centra. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Hotel MIS service Mladé Buky
***

Hotel MIS service Mladé Buky
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování v soukromí Apartmán MiS Service Mladé Buky :Nabídka ubytování v Mladých Bukách - v dynamicky se rozvíjejícím horském středisku s novým lyžařským areálem, golfovým hřištěm a areálem s bazénem komplexu významnou stavebně-historickou památku. ... hotely Krkonoše ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Penzion Hájenka Sejfy Mladé Buky
***

Penzion Hájenka Sejfy Mladé Buky
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování v soukromí Hájenka Sejfy Mladé Buky :Hájenka Dolní Sejfy nabízí klidné ubytování v soukromí, na samotě u lesa, v malebném koutě východních Krkonoš. Pro všechny milovníky sjezdového i klasicke, Horní Sejfy), kde stojí jediná budova Hájenky. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Hotel Esprit Špindlerův Mlýn
***

Hotel Esprit Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování Hotel Esprit Špindlerův Mlýn :Hotel Esprit se nachází na konci údolí Svatého Petra, 2 km od centra města Špindlerův Mlýn. Větší, nově zrekonstruovaný hotel, se skládá ze tří budov – z hlavníaké můžete relaxovat v moderním aquaparku.   ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Recepce poskytuje směnárenské služby.V hotelu je kulečníkK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club InternationalTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Penzion Černava Horní Malá Úpa
***

Penzion Černava Horní Malá Úpa
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Horský penzion Černava se nachází ve východní části Krkonoš, v malebné vesničce Malá Úpa. Černava je typická horská bouda uprostřed krásné louky plné květin od jara až do podzimu. Po další velké rekon zaplavat ve vodní nádrži Rozkoš u České Skalice. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/MastercardTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Penzion Renata Harrachov
***

Penzion Renata Harrachov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování v Krkonoších nabízí Penzion Renata :Rodinný penzion Renata se nachází v krásné a klidné části města Harrachova, přímo u lesa a s výhledem na sjezdovky Čertovy hory. Harrachov je nejznámější Big swing, Bungee trampolína a horolezecká stěna. ... hotely Krkonoše ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště kadeřnictví - holičství  je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnouTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Apartmán M+M Harrachov
***

Apartmán M+M Harrachov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Apartmány M+M Nový Svět leží v obci Harrachov :Nabízíme Vám ubytování ve standardních apartmánech horského typu s možností vlastního vaření, vhodných k rodinné rekreaci. Pokud se parta nadšenců rozhodkolky, koloběžky, fitness, relax centrum a další. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištěTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Penzion Mona Harrachov
**

Penzion Mona Harrachov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování v Krkonoších Penzion Mona Harrachov :Nově postavený rodinný penzion Mona se nachází přímo v centru Harrachova, v blízkosti sedačkové lanovky na Čertovu horu. Penzion je součástí obchodního ck pěší turistice, lanovka přepravuje horská kola. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště Recepce poskytuje směnárenské služby. je k dispozici připojení na internetTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Penzion Hartaclub Vrchlabí
***

Penzion Hartaclub Vrchlabí
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Rekreační a sportovní zařízení Hartaclub najdete na kraji města Vrchlabí, 15 km od Špindlerova Mlýna, v krásné přírodě na vlastních 2 ha pozemků (louky, rybník, les, potok, pastviny pro koně). Ideální (např. Úpské rašeliniště), vzácná flóra a fauna. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnouV hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasatenis -poblíž hotelukrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Hotel Liberecká bouda Dolní Dvůr

Hotel Liberecká bouda Dolní Dvůr
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Liberecká Bouda ubytování hotel Dolní Dvůr:Liberecká bouda je stylově nově zařízený horský penzion v srdci Krkonoš. Bouda je situována v obci Dolní Dvůr u horních stanic lyžařských vleků Ski areáiště Lánov, nebo bruslení Zimní stadion Vrchlabí. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnouV hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasatenis -poblíž hotelukrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Penzion Roko Rokytnice nad Jizerou
***

Penzion Roko Rokytnice nad Jizerou
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování Penzion Roko Rokytnice nad Jizerou Studenov :Nabízíme Vám celoroční ubytování v soukromém penzionu ROKO, který se nachází v nejkrásnější části Krkonoš nedaleko centra Rokytnice nad Jizerou aol, pěší turistiky, houbaři i vyznavači raftingu. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Hotel Albis Vrchlabí
***

Hotel Albis Vrchlabí
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Speciální letní nabídka - viz ceník. Hotel & pension Albis v Krkonoších je komplex budov,  vystavěný v letech 1990 – 95 ve Vrchlabí v obci Herlíkovice, je ideálním výchozím místem pro letní ační služby, hudební a zábavné večery s programem. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnouV hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Apartmány Dalibor Špindlerův Mlýn
***

Apartmány Dalibor Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování Apartmány Dalibor Špindlerův Mlýn:Nově vybudovaný apartmánový dům DALIBOR je situován přímo v centru Špindlerova Mlýna v nadmořské výšce 760 m.n.m., poblíž sjezdovek a vleků Skiareálu Špindllice, v celé délce 1600 m, technicky zasněžované. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištěTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Apartmány Horní Mísečky Vítkovice
***

Apartmány Horní Mísečky Vítkovice
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování Apartmány Horní Mísečky Vítkovice:Představujeme Vám nově vybudovaný Apartmánový komplex v atraktivním turistickém středisku našich nejvyšších hor. Apartmány Horní Mísečky se nachází v nádherastávka se nachází hned vedle apartmánové budovy. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištěPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Penzion Protěž Janské Lázně

Penzion Protěž Janské Lázně
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Pension Protěž leží v Janských Lázních v nadmořské výšce 700 metrů na úpatí Černé hory v Krkonoších. Jsou zde ideální podmínky pro zimní, ale i letní sporty. Ubytování:Kapacita pensionu je 122 lůžek vo 16.00, v případě pěkného počasí do 17.00 hodin. ... hotely Krkonoše ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American ExpressTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Penzion U Veselých Pec pod Sněžkou
***

Penzion U Veselých Pec pod Sněžkou
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování Pec pod SněžkouPřekrásný horský Penzion u Veselých nadchne širokou škálu klientely. Penzion s nádherným výhledem a domácí kuchyní se nachází v části Velká Úpa přímo proti dolní stanici lanoverg, ZOO Dvůr Králové nebo skalní město Adršpach. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Chalupa Kněžická Vrchlabí

Chalupa Kněžická Vrchlabí
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Nejlépe si užít dovolenou lze určitě klasicky - na sněhu, na lyžích, pěšími tůrami nebo opalováním. Jenže na Kněžické chalupě můžete kromě těchto poznat, jak se dá vyřádit na snowtubingu, či jak vypadvaní hosté mají 30% slevu na vyjížďky na koních ! ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Penzion Natty Černý Důl
***

Penzion Natty Černý Důl
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Penzion NATTY se nachází v překrásné scenérii Krkonoš, na úpatí Černé Hory (1299 m n.m.) na severovýchodě České republiky v zimním středisku Černý Důl, který je na polovině cesty mezi Špindlerovým Mlýinformace o příjezdu, pobytu a samozřejmě cenách. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici letní terasakrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Hotel Lesní dům Janské Lázně
***

Hotel Lesní dům Janské Lázně
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Hotel Lesní dům nabízí ubytování a stravování ve východní části Krkonoš na úpatí Černé hory, v příjemném prostředí na okraji lázeňského střediska Janské Lázně ve výšce zhruba 700 metrů nad mořem. Hotezámek Kuks, na Safari ve Dvoře Králové nad Labem. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Chata Svetýlko Pec pod Sněžkou

Chata Svetýlko Pec pod Sněžkou
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Horská chata Světýlko se nachází ve výšce 1040 m. n. m., ve známém krkonošském rekreačním středisku Pec pod Sněžkou. Celoročně vám poskytne komfortní rekreaci sotelové bazény (hotel Energetik, hotel Horizont). ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnouMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou
hotely Krkonoše - Hotel Energetik Pec pod Sněžkou
***

Hotel Energetik Pec pod Sněžkou
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování Hotel Energetik Pec pod Sněžkou :Hotel Energetik*** Vám nabízí ubytování v horském středisku hned vedle sjezdovky "Braunberk" - Hnědý vrch ve výšce 1070 m n. m. s výhledem do peckého údolí, 3 m.n.m.), Studniční hory (1554 m.n.m.) a Sněžky. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Recepce poskytuje směnárenské služby.disponuje restauracídisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club International stálá diskotéka - tanec - zábavakrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Hotel Astra Špindlerův Mlýn
***

Hotel Astra Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Hotel Astra nabízí ubytování v lyžařském areálu Špindlerův :Hotel Astra se nachází v centru nejvyšších českých hor Krkonoš, kde poskytuje ubytování ve známém a turisty oblíbeném ubytovacím středisku Šní a jsou rovněž pod dohledem kamerového systému. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenV hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresskrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Penzion Verde Rosa Harrachov
***

Penzion Verde Rosa Harrachov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Penzion Verde Rosa se nachází ve středu města Harrachov :Penzion je součástí nově moderně vybudovaného obchodního středu města Harrachova přímo u lyžařského areálu Čerták s výhledem na skokalf club Harrachov s vlastním hřištěm na Mýtinách. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Penzion Jana Hrubá Skála
***

Penzion Jana Hrubá Skála
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování Český ráj Turnov Hrubá Skála : Pension Jana se nachází nedaleko hruboskalského skalního města, v sousedství zámku Hrubá Skála. Tato poloha ve středu Českého ráje nabízí nepřeberné možnosti pm období lze využít překrásné terény pro běžkaře. ... hotely Krkonoše ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Apartmány Adamcovi Michal a Iveta Harrachov
***

Apartmány Adamcovi Michal a Iveta Harrachov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Apartmány Adamcovi Michal a Iveta se nachází přímo v centru známého lyžařského střediska Harrachov. Apartmánový dům je umístěn u lesa v klidné části centra Harrachova s krásným výhledem na panorama. Pakové spojení: 3,5 km – vlakové nádraží Harrachov ... hotely Krkonoše ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištěTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Penzion Nela 360 Hořejší Vrchlabí
***

Penzion Nela 360 Hořejší Vrchlabí
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Chcete být v jednom z nejkrásnějších míst České republiky? Přejete si chvilku klidu a být sami nebo s přáteli v penzionu na horách? Penzion Nela je zasazený do překrásné scenérie okolních hor v obci Hstě nezapomeňte včas toto ubytování zarezervovat. ... hotely Krkonoše ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasakrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Penzion Balcar Hořejší Vrchlabí
***

Penzion Balcar Hořejší Vrchlabí
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Penzion Balcar se nachází uprostřed Krkonoš v malebné vesničce Herlíkovice. Penzion Balcar je pro svoji centrální polohu vynikajícím výchozím bodem nejen k výletům. Jedete-li autem směrem Špindlerův M, snowtrampoline a 4 km dlouhou sáňkařskou dráhu. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasakrytý bazén v hotelu.
hotely Krkonoše - Hotel Pivovarská Bašta Vrchlabí
***

Hotel Pivovarská Bašta Vrchlabí
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Hotel Pivovarská bašta najdete na severním okraji města Vrchlabí, a břehu Labe. Vrchlabí je součástí rekreační oblasti středních Krkonoš - Špindlerův Mlýn, Benecko, Strážné. Hotel Pivovarská bašta je , snowtrampoline a 4 km dlouhou sáňkařskou dráhu. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnouMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Recepce poskytuje směnárenské služby. je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club InternationalTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Penzion Hříběcí Bouda Strážné
*

Penzion Hříběcí Bouda Strážné
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování hotel Hříběcí Bouda Strážné Krkonoše :Horská chata s celoročním provozem Hříběcí bouda leží v centrální části Krkonoš v blízkosti Strážného ve výšce 800 m n.m.. Navštivte obec Strážné a poznchovy kameny, Dvorský les, Bozkovské jeskyně atd. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Hotel Olympie Špindlerův Mlýn
***

Hotel Olympie Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Hotel Olympie leží v malebném údolí Svatého Petra ve Špindlerově Mlýně, 500 m od skiareálu (vlek Stoh 400 m). Hotel Olympie Špindlerův Mlýn nabízí ubytování celkem ve 35 dvou a třílůžkových pokojích anis, squash, plavání, střelnice, horolezectví ... ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnouTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Hotel U Nás Jablonec nad Jizerou
***

Hotel U Nás Jablonec nad Jizerou
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování Bratrouchov Jablonec nad Jizerou : Nově zrekonstruovaný hotel U NÁS nabízí ubytování v půvabném horském prostředí západních Krkonoš v obci Bratrouchov, v Krkonošském národním parku ve výšce korytě přes terénní vlny s klopenými zatáčkami... ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenV hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club Internationalkrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Hotel Luční dům Janské Lázně
***

Hotel Luční dům Janské Lázně
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Hotel LUČNÍ DŮM se nachází v klidné části lázeňského městečka Janské Lázně, které je známým střediskem zimních i letních sportů a zároveň lázeňské městečko. V blízkosti hotelu se nachází nástupní stano i špičkovým sportovním a rekreačním střediskem. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenV hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasakrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Hotel Bedřiška Špindlerův Mlýn
***

Hotel Bedřiška Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Hotel Bedřiška se nachází v centru známého lyžařského a turistického střediska Krkonoš - Špindlerova Mlýna. Hotel Bedříška je situován v klidném prostředí rozlehlé zahrady s překrásným výhledem na vrc wellness bar s obsluhou či pravé thajské masáže. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresstenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Hotel Harrachov Inn Harrachov
***

Hotel Harrachov Inn Harrachov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Hotel Harrachov Inn popis:Hotel Harrachov Inn je ideálním místem pro milovníky zimních sportů, umístěn v klidné části centra Harrachova, v bezprostřední blízkosti hlavního lyžařského areálu. Čtyřý Brod - zřícenina Frýdštějn a rozhledna Kopanina ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Hotel Jelínek Špindlerův Mlýn
***

Hotel Jelínek Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování v hotelu Krkonoše Špindlerův Mlýn : Hotel rodinného typu The Rustical Jelínek se nachází v centru Špindlerova Mlýna (714 m n.m), v blízkosti kamenného mostu. Poprvé byl hotel otevřen již v rování jsou vzdáleny cca 10 minut chůze od hotelu. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnouTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Hotel Oddech Černý Důl

Hotel Oddech Černý Důl
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování v Krkonoších Černý Důl : Nový horský hotel Oddech*** se nachází na jednom z krkonošských hřebenů v nadmořské výšce 1120 m. nm. s překrásným výhledem na Hnědý vrch, Obří důl a Sněžku. Svou po dopraví do hotelu a zpět sněžnými vozidly.  ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club Internationaltenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Hotel Lesní zátiší Dolní Dvůr

Hotel Lesní zátiší Dolní Dvůr
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování v Krkonoších Dolní Dvůr :Rodinný hotel Lesní Zátiší se nachází v klidném zákoutí Krkonoš nedaleko města Vrchlabí - Dolní Dvůr.Krkonoše Lesní Zátiší hotel ubytování :V hotelu je možné se ubyttí, které se nacházejí taktéž nedaleko od hotelu. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodinK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací Recepce poskytuje směnárenské služby. je k dispozici letní terasatenis -poblíž hotelukrytý bazén v hotelu.Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Chalupa Naproti Sněžce Horní Malá Úpa

Chalupa Naproti Sněžce Horní Malá Úpa
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Chalupa Naproti Sněžce hotel ubytování Horní Malá Úpa:Ubytování Naproti Sněžce je v pěkné, stylové, vysokohorské chalupě u horské asfaltové cesty na hřebenech Krkonoš, 1090 m n. m. s přímým výhledem nk, Velká Úpa IMuzeum Krkonošské VrchlabíRozhledny ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Penzion Turnov Turnov
*

Penzion Turnov Turnov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování v Českém ráji je jedno z nejvyhledávanějších ubytování v České republice. Nabídka ubytování v Českém ráji je značná a jsme rádi že Vám můžeme nabídnou jedno z nejlevnějších ubytování v Českée patří k nejčastějším cílům návštěvníků regionu. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Penzion Bivoj Pec pod Sněžkou
*

Penzion Bivoj Pec pod Sněžkou
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování penzion Bivoj Pec pod Sněžkou:Penzion Bivoj se nachází v místě, které je ideální pro letní i zimní dovolenou, obklopené přírodou v centru horského střediska Pec pod Sněžkou, v těsné blízkosty - skalní hřeben nad levým svahem údolí řeky Úpy ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoutenis -poblíž hotelukrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Hotel Start Špindlerův Mlýn
***

Hotel Start Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Špindlerův Mlýn hotel Start popis :Start*** hotel Špindlerův Mlýn je součástí firemní hotelové sítě Ingtours Hotels v Krkonoších. Hotel Start leží 200 m od centra města Špindlerův Mlýn a poskytuje komy 1.235 m n. m. a je i spojením na Horní Mísečky. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Penzion Lucinka Svoboda nad Úpou
**

Penzion Lucinka Svoboda nad Úpou
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Pension Lucinka se nachází na kopci 550 m nad mořem v okrajové části obce s krásným výhledem na Svobodu nad Úpou - vstupní brána do Krkonoš. Jedná se o samostatný objekt s oplocenou zahradou. Pension í 20km vyhlídkové lety, zámek Kuks 20km (Unesco). ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Hotel Diana Harrachov
**

Hotel Diana Harrachov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování v Harrachově Hotel Diana patří mezi typické horské rodinné hotely. Hotel Diana leží ve výšce 650m nad mořem a je vzdálen jen 10 minut chůze z centra Harrachova. Díky své poloze v Harrachově kurty, hřiště pro plážový volejbal, a koupaliště. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Hotel Fit Fun Harrachov
***

Hotel Fit Fun Harrachov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování Harrachov hotel Fit Fun:Hotel Fit Fun se nachází v západní oblasti Krkonoš, v části Harrachov – Rýžoviště, které je vstupní branou krásné vysokohorské přírody. Leží u Ryzího potoka, pod Čerttě, grilování. K dispozici je placené parkoviště. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoutenis -poblíž hotelukrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Hotel Dorinka Hostinné
***

Hotel Dorinka Hostinné
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Městský Hotel Dorinka se nachází v obci Hostinné přímo na náměstí. Hostinné leží přibližně 20 km od Trutnova. Z Prahy je to do Hostinného 129 km a trasa trvá cca 1,5 hod. po silnici č. 16. Mezi Novou ižší lyžařské terény jsou vzdáleny od hotelu 8km. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internetPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Hotel Zámek Hrubá Skála Turnov
***

Hotel Zámek Hrubá Skála Turnov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování Hrubá Skála Turnov : Hotel Zámek Hrubá Skála je romantický zámek ze 14. století stojící na mohutných pískovcových skaliscích uprostřed lokality Český ráj. K ubytování zde slouží 57 pokojů veklidnými zákoutími hruboskalského skalního města. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoutenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Hotel Alpský hotel Špindlerův Mlýn
***

Hotel Alpský hotel Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Alpský hotel je zasazený do překrásné scenérie okolních hor v lyžařském středisku Špindlerův Mlýn. Špindlerův Mlýn patří mezi nejvýznamnější lyžařská střediska celé České republiky. Nachází se v nadmoh kolech, na koních, nebo vyzkoušet horolezectví. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Hotel Wellness hotel Svornost Harrachov
***

Hotel Wellness hotel Svornost Harrachov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Harrachov ubytování Wellness hotel Svornost:Wellness hotel Svornost z kategorie *** je vzdálen 5 min. pěšky od centra Harrachova a 10 min. od lanovky na Čertovu horu. Hotel Svornost má pět pater, parkoviště s omezenou kapacitou pro 60 aut. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodin Recepce poskytuje směnárenské služby.V hotelu je kulečníkK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici letní terasakrytý bazén v hotelu.Pokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Penzion Svoboda Pec pod Sněžkou
**

Penzion Svoboda Pec pod Sněžkou
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Pec pod Sněžkou ubytování Svoboda penzion:Penzion Svoboda se nachází v nadmořské výšce 890 m. n. m, na Velké sluneční pláni v Peci pod Sněžkou cca 500 m od centra. Penzion je umístěn v jednézdarma a jsou vzdáleny 600 m od penzionu Svoboda. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasagolfpřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club Internationalkrytý bazén v hotelu.Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Penzion Vlasta Košťálov
*

Penzion Vlasta Košťálov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování Na Výsluní Košťálov Podkrkonoší : Penzion Vlasta Vám nabízí ubytování v malé obci Košťálov v údolí říčky Olešky (359 m n. m.) v podhůří Krkonoš, 8 km jihovýchodně od středu Semil. Obec je kříznivých podmínek je možné si vyrazit na běžkách. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Penzion Radvanice Radvanice v Čechách
**

Penzion Radvanice Radvanice v Čechách
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Stylový penzion Radvanice se nachází v překrásném prostředí Jestřebích hor v Broumovském výběžku, nedaleko Adršpašsko Teplických skal. Penzion Radvanice je umístěn v malebného koutu Jestřebínzion Radvanice také pravidelně pořádá diskotéky. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnou stálá diskotéka - tanec - zábavatenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Hotel Arnika Rudník
***

Hotel Arnika Rudník
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Rudník ubytování hotel Arnika:Hotel Arnika z kategorie *** je umístěn v klidném a tichém prostředí podhorské obce Rudník, která se nachází na samých hranicích Krkonošského národního parku, nedaleko mě, nebo golf buď v Mladých Bukách nebo v Prosečné. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenV hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoutenis -poblíž hotelukrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Apartmány Maxi Strážné
*

Apartmány Maxi Strážné
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování Apartmány Maxi Strážné:Apartmány Maxi se nachází v centru horské vesničky Strážné v Krkonoších ( 800 m.n.m.) a nabízí  příjemné ubytování ve 2 až 6 lůžkových apartmánech. Turistické měszdálené 50 m od domu, stejně tak jako snowtubing. ... hotely Krkonoše ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Penzion Měšťanský dům Svoboda nad Úpou
**

Penzion Měšťanský dům Svoboda nad Úpou
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Svoboda nad Úpou penzion ubytování Měšťanský Dům:Současný rodinný penzion Měšťanský Dům, který byl v roce 1995 kompletně rekonstruován a zachráněn, jako stavební památka, leží na náměstí ve Svobodě na zastávku přímo před  penzionem Měšťský Dům. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenV hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club InternationalTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Hotel Idol Vítkovice
***

Hotel Idol Vítkovice
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Hotel IDOL se nachází v západních Krkonoších v nadmořské výšce 900 m, v obci Dolní Mísečky pošta Vítkovice. Hotel IDOL je vyhledáván pro své klidné a tiché prostředí a jeho umístění nabízí krásný pohl nebo si zahrát volejbal, šipky, či stolní tenis. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Penzion Esprit Vysoké nad Jizerou
***

Penzion Esprit Vysoké nad Jizerou
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Nově zrekonstruovaný pension Esprit leží v Tříči u Vysokého nad Jizerou a nedaleko lyžařských středisek jako Rokytnice nad Jizerou nebo Paseky nad Jizerou. Pension Esprit nabízí celoroční ubytování v í krytý plavecký bazén je v Jilemnici (cca 20km). ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Penzion Rotunda Harrachov
***

Penzion Rotunda Harrachov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Penzion Rotunda ubytování Harrachov:Dvoupatrový stylový penzion Rotunda se nachází na ideálním místě pro aktivní sportovce, klidné rekreanty a samozřejmě i rodiny s dětmi. Pension je umístěn přímo v csoučástí je také parkoviště a informační centrum. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnouMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Hotel Grund Resort Golf and Ski Mladé Buky
****

Hotel Grund Resort Golf and Ski Mladé Buky
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Mladé Buky ubytování : Hotel GRUND RESORT GOLF&SKI je umístěn v klidné krajině východních Krkonoš nedaleko Janských Lázní a Pece pod Sněžkou. Čtyřhvězdičkový hotel Vám nabízí luxusní ubytování s pna koni, koupání, cyklistice nebo pěší turistice. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací Recepce poskytuje směnárenské služby. je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasagolfkrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Penzion Krkonoše Mladé Buky
***

Penzion Krkonoše Mladé Buky
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Nový rodinný penzion Krkonoše, situovaný v malebné krajině východních Krkonoš, s výhledem na Černou horu a Sněžku, v moderní obci Mladé Buky s vlastním skiparkem i golfovým hřištěm s nejkrásnější vyhlzároveň nabízí řadu zajímavých turistických cílů. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Penzion Loktuše Turnov
***

Penzion Loktuše Turnov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Penzion Loktuše se nachází v centru Českého Ráje, v jeho významné části "Podkozakovsko" asi 6 km od Turnova, na křižovatce silnic Turnov, Železný Brod a Semily na klidném místě v blízkosti lesa. V obcámek Humprecht Do 40 km: Krkonoše, Jizerské hory. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Hotel Králíček Turnov
***

Hotel Králíček Turnov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Turnov ubytování hotel Králíček:Hotel Králíček se nachází v obci Kacanovy, vzdálené 3 kilometry od města Turnova. Turnov - patnáctitisícové město, ležící 90 kilometrů po dálnici severovchodně od Prahyubytování jako ve středověku a Rozhledna Kozákov. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici letní terasadisponuje kavárnouPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Penzion Riegel Svoboda nad Úpou
***

Penzion Riegel Svoboda nad Úpou
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Riegel Svoboda nad Úpou ubytování penzion:Penzion Riegel se nachází ve Svobodě nad Úpou na úpatí nejvyšších hor - Krkonoš. Svoboda nad Úpou byla odjakživa důležitou křižovatkou na cestě do hor. Penzio je možné shlédnout krásu Adršpašských skal. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnouMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici letní terasakrytý bazén v hotelu.Pokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Penzion Sluníčko Rokytnice nad Jizerou

Penzion Sluníčko Rokytnice nad Jizerou
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Rokytnice nad Jizerou Sluníčko ubytování penzion:Rodinný penzion Sluníčko se nachází v Krkonoších v horském městečku nejvyšších hor České republiky Rokytnice nad Jizerou, ve městě s kouzelnohož dveře jsou otevřeny i domácím mazlíčkům. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici letní terasakrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Apartmány Helas Rokytnice nad Jizerou
***

Apartmány Helas Rokytnice nad Jizerou
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Hledáte levné ubytování v Krkonoších v blízkosti vleků a lanovek? V apartmánech HELAS v Rokytnici nad Jizerou se těší na vaši návštěvu.Apartmány HELAS – Rokytnice nad Jizerou jsou umístěny v nové a Kotle, který se vypíná až do výše 1 434 m n.m. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Recepce poskytuje směnárenské služby. je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnou stálá diskotéka - tanec - zábavatenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Hotel Holiday Park Liščí Farma Vrchlabí
***

Hotel Holiday Park Liščí Farma Vrchlabí
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování Vrchlabí Holiday Park Liščí Farma hotel:Hotel Liščí Farma Holiday Park je rozsáhlý areál s velkou nabídkou služeb, sportu a zábavy, který se nachází ve Vrchlabí. Areál nabízí rozsái a na své si přijdou i milovníci zimních měsíců. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Recepce poskytuje směnárenské služby.K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici letní terasagolfdisponuje kavárnou stálá diskotéka - tanec - zábavatenis -poblíž hotelukrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Hotel Krakonoš Trutnov
***

Hotel Krakonoš Trutnov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Hotel Trutnov ubytování Krakonoš:Nově zrekonstruovaný hotel Krakonoš z kategorie *** se nachází v historickém centru města Trutnov, nedaleko Krakonošova náměstí. Hotel Krakonoš je součástí trutnol, případně lyžování v areálu Skipark Mladé Buky. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Recepce poskytuje směnárenské služby.K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Hotel Arnika Janské Lázně
***

Hotel Arnika Janské Lázně
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Janské Lázně Arnika ubytování hotel:Hotel Arnika se nachází v klidné části poblíž centra horského lázeňského města Janských Lázní. Moderní hotel Arnika je vzdálen pouhých 400 m od kabinové lanovéní bazénem, fitness centrem a soláriem. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISATelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Penzion Na Vyhlídce Strážné
***

Penzion Na Vyhlídce Strážné
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Penzion Na Vyhlídce se nachází v malebné obci Strážné v nadmořské výšce 800 m. Obec Strážné Je vzdáleno 12 Km od Špindlerova Mlýna, 4 Km od většího města Vrchlabí. Autobusové spojení 4 x denně, zastávete se k našemu penzionu autem pohodlně i v zimě. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Penzion Jaroslav Trutnov
***

Penzion Jaroslav Trutnov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Penzion Jaroslav je zcela zrekonstruovaný objekt v roce 2004, kde byl zachován původní vnější ráz horské chalupy. Interiér penzionu Jaroslav je účelně a moderně řešen, kdy se v přízemí penzionu nacház, vzdálené postupně od osmi do dvaceti kilometrů. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Penzion Eden Harrachov
**

Penzion Eden Harrachov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Penzion Eden leží v horské oblasti Krkonoš 5 min od centra lyžařského střediska Harrachov. Penzion Eden je ideálním místem pro pobyt milovníků zimních sportů, turistiky a horské cyklistiky. K penzionučení dětské postýlky- zapůjčení televize na pokoj ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Hotel Bára Benecko
***

Hotel Bára Benecko
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Klidné a pohodlné ubytování uprostřed přírody a přitom nedaleko od dynamicky se rozvíjejícího turistického centra Benecka všem návštěvníkům nabízí rodinný hotel Bára. Špičkové vybavení hotelu Bára, doarku díky síti dobře značených turistických cest. ... hotely Krkonoše ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou
hotely Krkonoše - Penzion Kamínek Janské Lázně
***

Penzion Kamínek Janské Lázně
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Horský Penzion Kamínek se nachází v Janských Lázních, v jedné z nejkrásnější horských oblastí krkonošské přírody na úpatí Černé hory, v těsné blízkosti sjezdových tratí. Je to h Bukách - 5 km, ZOO Safari Dvůr Králové - 30 km. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Hotel U hraběte Harracha Harrachov
***

Hotel U hraběte Harracha Harrachov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Hotýlek u hraběte U Harracha se nachází v jednom z nejznámějších míst Krkonoš Harrachově. Harrachov je významné horské rekreační středisko, které se nachází v nejzápadnější části Krkonoš u státní hranůstku pro lety na lyžích a běžecké závodní tratě. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internetdisponuje kavárnouTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Hotel LOVECKÁ MUMLAVA Harrachov

Hotel LOVECKÁ MUMLAVA Harrachov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Využijte akční ceny více informací v ceníku. Ubytování v Harrachově - Lovecká Mumlava je hotel *** horského typu. Nabízí ubytování ve 21 příjemně zařízených standardních pokojích a 4 rodinných apz nejvýše položených hřišť v Čechách (730 m.n.m). ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Hotel Tři Růže Špindlerův Mlýn
***

Hotel Tři Růže Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Hotel Tři Růže ve Špindlerově Mlýně nabízí svým hostům kvalitní ubytování v kategorii ***+ Hotel Tři Růže se nachází v centru Špindlerova Mlýna, necelých 200 m od lanovky Hromovka, která Vás odveze do také akční balíčky či výhodné pobyty pro lyžaře. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnouTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Hotel Centrum Harrachov
***

Hotel Centrum Harrachov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Rádi by jste ubytování v centru horského střediska s rodinnou atmosféru? Nehledáte továrnu na klid o stovkách hostů? Pak jste na správné cestě!Hotel Centrum ubytování HarrachovHotel Centrum můžetpro provozování zimní turistiky a zimních sportů. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací Recepce poskytuje směnárenské služby. je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISATelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Hotel Westend Špindlerův Mlýn
***

Hotel Westend Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Hotel Westend - ubytování v překrásném prostředí Krkonoš přímo v historickém centru Špindlerova Mlýna!Hotel Westend - ubytování Hotel Westend***+ Špindlerův Mlýn vytvořil pro Vaši maximální spokojenosování na Hromovce, Sáňkařská dráha, Bobová dráha. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenV hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internetpřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club Internationalkrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Penzion Familia Harrachov
***

Penzion Familia Harrachov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Penzion Familia - se nachází v centru Harrachova, 200 metrů od lanovky na Čertovu horu! Ideální místo pro Vaši dovolenou, či prodloužený víkend.Penzion Familia - ubytování Penzion Familia Sklárna a minipivovar Novosad a syn - exkurze. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Apartmány Areál ADOS 362 Harrachov
***

Apartmány Areál ADOS 362 Harrachov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Příjemné a pohodlné apartmány Areál ADOS jsou umístěny v novém apartmánovém domě, v klidné části lyžařské obce Harrachov. Apartmány Areál ADOS leží přímo u lesa, v blízkosti známých Mumlavských vodopání za celé apartmány /vychází od 200 Kč na osobu! ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnouV hotelu je kulečník je k dispozici letní terasadisponuje kavárnouTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Penzion Pretty Harrachov

Penzion Pretty Harrachov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Pension Pretty nabízí pohodlné a klidné ubytování v jednom z nejznámějších českých horských středisek a to v Harrachově. Hosté si mohou zvolit pobyt s polopenzí.  Ubytování:V lek 1× dětský vlek Celková kapacita 6500 osob/hod ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Hotel Diana Špindlerův Mlýn

Hotel Diana Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Hotel Diana nabízí pohodlné ubytování v horské oblasti, které je zejména vyhledávané kvůli svému čistému ovzduší. Profesionální přístup personálu se hostům pokusí splnit veškeré jejich přání, jen aby á rozlohu 77 km2 a 1300 trvale žijících obyvatel. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Penzion Srub Kašparáci Janské Lázně
***

Penzion Srub Kašparáci Janské Lázně
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Srub Kašparáci je situován v lokalitě, která vhodným místem a ideální pro vyznavače zimních sportů. V okolí jsou k dispozici 2 lanové dráhy, 12 lyžařských vleků, mnoho kilometrů upravenvýlety se startem i cílem přímo od našeho Srubu. ... hotely Krkonoše ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Horský hotel Kladenská bouda Pec pod Sněžkou
***

Horský hotel Kladenská bouda Pec pod Sněžkou
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Hotýlek Kladenka, obklopený horskými loukami, leží na kraji lesa v horní části Javořího dolu v Peci pod Sněžkou ve výšce 1005 metrů nad mořem. Dolní část Javořího dolu zdobí horská říčka Úpa. Z terasymalých ledniček a dalších miminkovských propriet. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá kreditní karty VISAkrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Chalupa Rudník Rudník
***

Chalupa Rudník Rudník
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

K pronajmutí je k dispozici nově zrekonstruovaná zděná chalupy v obci Rudník na okraji Krkonoš. Díky svému umístění je velice vhodná pro rekreaci po celý rok. Chalupa je koncipována proské muzeum (12km), Hostinné - antické umění (5km) ... hotely Krkonoše ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasagolfkrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Chata Privat 246 Vrchlabí
*

Chata Privat 246 Vrchlabí
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Malebné zázemí Privat 246 se nachází v blízkosti ski areálu Bubákov a Herlíkovice (300m). Privát hosté naleznou při cestě z Vrchlabí směrem na Špindlerův Mlýn. Odbočka přes Labe je cca 2 km e břehy jsou strmé a chybí tady jakékoliv zázemí. ... hotely Krkonoše ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internetTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Hotel Bouda Máma wellness hotel Pec pod Sněžkou
****

Hotel Bouda Máma wellness hotel Pec pod Sněžkou
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Bouda Máma wellness hotel se nachází v malebném a poklidném prostředí Krkonošského národního parku v Peci pod Sněžkou. Nejen pro náročnou klientelu byla otevřena nová, čtyřhvězdičková, část hotel je možné zarezervovat jakékoliv zařízení hotelu. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenV hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club Internationaltenis -poblíž hotelukrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Penzion Iveta Žacléř
***

Penzion Iveta Žacléř
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Rodinný pension IVETA nabízí ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích s vl.přís./S, WC/RMG a SAT, apartmá s vl.přísl.kuchyní, balkonem, trezorem, RMG a SAT.Služby:Kromě základních služeb mohou hosté Vaši návštěvu a přejeme příjemný pobyt na horách. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Hotel Barbora Špindlerův Mlýn
***

Hotel Barbora Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování ve Špindlerově Mlýně Krkonoše Hotel Barbora*** je situován nad centrem Špindlerova Mlýna, malebného letoviska uprostřed nejvyšších českých hor. Z oken a terasy hotelu se nabízí krásný výhledh. Ideální podmínky také pro lyžování na běžkách. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnouMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Recepce poskytuje směnárenské služby.V hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBtenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Apartmány Resident Harrachov Harrachov
****

Apartmány Resident Harrachov Harrachov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Apartmánový resort Residence s hotelovou péčí byl vybudovaný na začátku Anenského údolí v klidném místě Harrachova. Je obklopen vzrostlou zelení s parkovou úpravou. Apartmány Resident ubytování Harracxi služba, polopenze, dovybavení kuchyňské linky. ... hotely Krkonoše ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasagolfdisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club Internationaltenis -poblíž hotelukrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Penzion Astoria Špindlerův Mlýn
***

Penzion Astoria Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Rodinný nekuřácký penzion Astoria s krásným výhledem na Krkonoše v blízkosti lyžařské tratě Medvědín nabízí svým hostům v průběhu celého roku ubytování ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech až pro 4tickým projížďkám a také si zde můžete zarybařit. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Hotel Zelená Marína Vrchlabí
***

Hotel Zelená Marína Vrchlabí
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Hotel Zelená Marína se nachází na okraji centra města Vrchlabí. Hotel vznikl přestavbou původní městské vily z počátku minulého století a přístavbou nové části. Vchod do hotelu z hlavní ulice vás návš lyžařské vleky - Imlaufův a Kebrlův kopec.  ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodin je k dispozici připojení na internetdisponuje restauracípřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club InternationalTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Penzion Trautenberk Studenec
***

Penzion Trautenberk Studenec
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Pension Trautenberk byl založen po kompletní rekonstrukci, v roce 1998, vily z dvacátých let minulého století. Postupným vývojem jsme ostatní budovy a pozemek vybudovali až do dnešního stavu. Vila je ozeným centrem se během historického vývoje stalo ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasakrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Penzion Klondajk Harrachov
***

Penzion Klondajk Harrachov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Rodinný pension Klondajk je pojmenován podle klidné části města Harrachov, kde s nachází. UbytováníPenzion Klondajk poskytuje příjemné ubytování v horském prostředí Krkonoš. Disponuje 4 velkými dvoulůistickým výpravám po našich nejznámějších horách. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištěTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Penzion Luky Špindlerův Mlýn
***

Penzion Luky Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Pension Luky nabízí své služby v Krkonoších od roku 1998. Jeho výborná poloha přímo ve Špindlerově Mlýně, poblíž sjezdovek Medvědín a Svatý Petr, vybízí k návštěvě milovníky sjezdového lyžování, ale trma ) je vzdálena pouhých 100 m od pensionu Luky. ... hotely Krkonoše ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Penzion Vega Vítkovice
***

Penzion Vega Vítkovice
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Penzion Vega  typu rodinného hotelu láká své hosty svým širokým rozsahem vyžití. Zajistí rodinné rekreace, školní pobyty, výjezdní párty firem a ubytování pracovních skupin. UbytováníPenzion nabosté oceňují krásu okolí a klidný nerušený pobyt. ... hotely Krkonoše ...

disponuje restauracíV hotelu je kulečník kadeřnictví - holičství  je k dispozici připojení na internettenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Hotel U Zvonu Vrchlabí
***

Hotel U Zvonu Vrchlabí
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Hotel U Zvonu nabízí ubytování v dvoulůžkovém apartmá, 1 jednolůžkovém pokoji, 6-ti dvoulůžkových pokojích a 2 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Celková kapacita ubytování je v současné dob nachází v nedalekém již zmíněném hotelu Gendorf. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internetdisponuje kavárnouTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Hotel Villa Hubertus Špindlerův Mlýn
***

Hotel Villa Hubertus Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Špindlerův Mlýn - to je srdce Krkonoš a v centru Špindlerova Mlýna najdete rodinný hotel Villa Hubertus - nechte se unášet jejím osobitým charakterem s ojedinělou atmosférou.Ubytování v Krkonoších Špielice příjemný na dotek. Výška matrace cca 15 cm. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Penzion Alenka Špindlerův Mlýn
***

Penzion Alenka Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Penzion s restaurací Alenka je svou polohou ideální pro zimní dovolené s lyžováním a v létě jako výchozí bod pro Vaše výlety.Penzion Alenka se nachází na sjezdovce Labská v nadmořské výšce 860 m n.m..ro rekreační lyžaře, s možností nočního lyžování. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Hotel Pension David Harrachov
***

Hotel Pension David Harrachov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Hotel Pension David v centru Harrachova, 30 m od sjezdovek se sedačkovou lanovkou a běžeckých tratí. Výborná poloha pensionu umožňuje nejlepší podmínky k lyžování, v létě pak k turistice a cykloturist. Jablonec je cílem mnoha letních hostů i lyžařů. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Recepce poskytuje směnárenské služby.V hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Penzion Svatý Petr Špindlerův Mlýn
***

Penzion Svatý Petr Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování na horách Krkonoše - Penzion Svatý Petr se nachází přímo ve středu veškerého sportovního dění ve Špindlerově Mlýně, pouhých 70 m od spodní stanice lanovky skiareálu Svatý Petr. Jednoduše také, je v penzionu Svatý Petr prostě samozřejmostí. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Penzion Rosa Horní Maršov

Penzion Rosa Horní Maršov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Dočasně mimo provoz. Penzion Rosa se nachází na okraji horského rekreačního střediska Horní Maršov- Leží přímo mezi největšími skiareály východních Krkonoš – Pecí pod Sněžkou a Janskými Lázněmi. Velmií zapůjčení lyžařského a snowboardového vybavení. ... hotely Krkonoše ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American ExpressTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Hotel Šedý vlk Harrachov
***

Hotel Šedý vlk Harrachov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Hotel Šedý vlk se nachází v centru Harrachova a nabízí ubytování pro jednotlivce, skupiny a ideální podmínky pro jakékoliv firemní akce po celý rok. Od listopadu 2009 je hotel nově otevřen s novým perlní relaxaci najdete v pivních lázních Harrachov. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenV hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasakrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Hotel Resort Harrachovka Harrachov
****

Hotel Resort Harrachovka Harrachov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Harrachov najdete v nejnavštěvovanějších českých horách Krkonoších, kde se zrodila tradice lyžování, českého sklářství a výroby nádherných šperků vykládaných českými granáty. Okolí Harrachova je protktatně nebo ve dvojici se svými dětmi či kamarády. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American ExpressTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Hotel SPORT HOTEL POMI Harrachov
***

Hotel SPORT HOTEL POMI Harrachov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Hotel Pomi alpského typu se nachází přímo v centru známého krkonošského střediska Harrachov. Hotel láká hosty svojí skvělou polohou, a mnoha aktivitami ať v létě nebo zimě. Ubytování:Hotel Pe sjezdovkami různých obtížností a běžecké stopy. ... hotely Krkonoše ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště Recepce poskytuje směnárenské služby. je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American ExpressTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Hotel Diana Benecko
***

Hotel Diana Benecko
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Hotel Diana ležící na Benecku v Krkonoších asi v 900 metrech nad mořem nabízí klientům celoroční provoz v klidném prostředí a nezapomenutelnou dovolenou. Hotel se nachází 10 km severně od Vrchlabí a Jích jsou stálou atrakcí také projížďky na koních. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací Recepce poskytuje směnárenské služby.V hotelu je kulečník je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Apartmány Dřevařská Benecko
***

Apartmány Dřevařská Benecko
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

V západních Krkonoších, v Benecku, se nachází kompletně vybavené apartmány nabízející okouzlující výhledy na panorama Krkonoš. Výhodou proti věhlasným střediskům jako je Harrachov či Špindlerův Mlýn, e 2 dráhami, venkovní koupalište a mnoho dalšího. ... hotely Krkonoše ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internetpřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISATelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Hotel Velveta Špindlerův Mlýn
***

Hotel Velveta Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Rodinný wellness hotel s příjemnou atmosférou v klidné části Špindlerova Mlýna nabízí:-  vhodné prostředí pro rodiny s dětmi -  příjemné ubytování -  výbornou kuchyni -  Římské lázně, masáže, kosmetikho Labe, jízda volnou horskou přírodou na koních. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasagolfpřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American ExpressPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Penzion Aneta Špindlerův Mlýn
***

Penzion Aneta Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Apartmány Aneta nabízejí ubytování ve Špindlerově Mlýnu. Nově postavený apartmánový dům je umístěn v klidné části Špindlerova Mlýna a to v Bedřichově. Ubytování:Apartmány Aneta mají plně vybavenéfittnes, střelnice, bobová dráha, tenisová škola. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištěMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American ExpressTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Hotel Seidl Špindlerův Mlýn
***

Hotel Seidl Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Horský pension Seidl se nachází v krásném horském prostředí klidné části centra Špindlerova Mlýna v jednom nejnavštěvovanějšího střediska Krkonoš. Okna penzionu nabízí výhledy přímo na okolnkrkonošská historická města Vrchlabí a Jilemnice. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American ExpressTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Penzion Karin Špindlerův Mlýn
***

Penzion Karin Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Krkonoše ubytování v penzionu  Rodinný pension Karin se nachází v klidném prostředí ve Špindlerově Mlýně, v části zvané Bedřichov, zhruba 15 minut chůze od centra. V provozu je od prosince roku 2stává branou horských túr a cyklistických výletů. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internetTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Chata Orlík Pec pod Sněžkou

Chata Orlík Pec pod Sněžkou
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Klasická horská chata Orlík je situována na severním svahu s jedinečným výhledem na Studniční horu a široké okolí, v malebném a poklidném prostředí Krkonošského národního parku a je vzdálená cca atrakce jak pro děti, mládež, tak i pro dospělé. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet stálá diskotéka - tanec - zábavaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Penzion Alexander Jilemnice
***

Penzion Alexander Jilemnice
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Pension Alexander je skvělou volbou pro dovolenou jak v létě, tak i v zimě. Penzion Alexander leží v Jilemnici, ve městě s bohatou kulturní a sportovní minulostí. Pension Alexander je skvělým výchozím Hrabačov, který je vzdálen asi 2 km od pensionu. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American ExpressTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Penzion Rozárka Dolní Dvůr
***

Penzion Rozárka Dolní Dvůr
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Rodinný penzion Rozárka je položený přímo na břehu Malého Labe v krkonošské obci  Dolní Dvůr. Penzion Rozárka je nekuřácký penzion s nabídkou dostatečného množství komfortu pro rodiny,či turisty Černém Dole, Herlíkovicích nebo Janských Lázních. ... hotely Krkonoše ...

hotely Krkonoše - Apartmán Hvězda Harrachov
***

Apartmán Hvězda Harrachov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Příjemné a klidné ubytování v Harrachově nabízí Apartmán Hvězda. Přestože se apartmán nachází v samém centru Harrachova, obklopuje ho nádherné okolí rozlehlé louky a svěžího lesa.  Ubytováníistické účely a pro osobní dopravu do Harrachova. ... hotely Krkonoše ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American ExpressTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Hotel Lomnice Špindlerův Mlýn
***

Hotel Lomnice Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Hotel Lomnice naleznete v centru Špindlerova Mlýna. 400 m od hotelu se nachází sedačková lanovka Svatý Petr. Hotel je ideální jak pro zimní dovolené na lyžích, tak i pro turistické a cyklistické výlet 85 kilometrů běžeckých stop k tomu přímo vybízí. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internetTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Horský hotel Lysečinská bouda - prodává se Horní Maršov
***

Horský hotel Lysečinská bouda - prodává se Horní Maršov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Lysečinská bouda se nachází přímo v chráněné oblasti Krnap. Nedaleko od boudy je rovněž pěší hraniční přechod do Polska. Lysečinská bouda vyhovuje těm, kdo si chtějí odpočinout od ruchu měst a hektickzimu, skiareál Pec pod Sněžkou je vzdálený 11 km. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American ExpressTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Hotel Pod Jasany Špindlerův Mlýn
***

Hotel Pod Jasany Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Romantický horský hotel Pod Jasany je místem, kde se snoubí moderní komfort s domácí atmosférou, klid a pohoda hlubokých krkonošských lesů s pulsem známého horského střediska, Špindlerova Mlýna, skvělolárium, či se objednat nejrůznější typy masáží. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American ExpressTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Chata Vilka Rtyně Rtyně
*

Chata Vilka Rtyně Rtyně
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Domek se zahradou leží na kraji městečka Rtyně 200 m od lesa, parkování u objektu za plotem. V okolí dobře značené cyklostezky, lze zapůjčit i mapy okolí, k tomu upravené běžecké trasy na Jestřeb Náchodu, Nového Města nad Metují, Opočna, Kuksu. ... hotely Krkonoše ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasadisponuje kavárnouTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Penzion Moravěnka Špindlerův Mlýn
***

Penzion Moravěnka Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Horský penzion Moravěnka se nachází v údolí Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. Od centra města je penzion vzdálen cca 10 - 15 minut procházkové chůze. Rodinný penzion Moravěnka nabízí svým hostům klidnoeďte podpořit světovou elitu ženského lyžování!!! ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Recepce poskytuje směnárenské služby.K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internetdisponuje kavárnouTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Horský hotel Hromovka Špindlerův Mlýn
***

Horský hotel Hromovka Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Horský hotel Hromovka se nachází ve známe destinaci Špindlerův Mlýn. Hotel Hromovka je k dispozici po celý rok a nabídka je každým rokem větší a zajímavější. Navštivte tuto krásnou destinaci, kde můžewboard, sáňkování, koulování a stavění sněhuláků. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Recepce poskytuje směnárenské služby.K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Hotel Krakonoš Benecko
**

Hotel Krakonoš Benecko
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Hotel Krakonoš má nejlepší polohu pro lyžaře, protože hotel leží přímo na sjezdovce ve skiareálu Benecko. Je dostupný na lyžích na všechny sjezdovky a zpět. Hotel má celoroční provoz. Autobusová zastáíme živou muziku. Zimní i letní sportovní vyžití. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací Recepce poskytuje směnárenské služby.V hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresskrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Chata Vatra Špindlerův Mlýn

Chata Vatra Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Chata Vatra je jedna z nejvýše položených horských chat v České republice ležící na hřebenech Krkonoš v nadmořské výšce 1230 m.n.m. Chata Vatra leží v nádherné horské přírodě, s výhledem na Špindlerůvžete si zahrát oblíbené hry Petanque nebo Kroket. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internetK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Penzion U vleku Javor Pec pod Sněžkou

Penzion U vleku Javor Pec pod Sněžkou
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Přijeďte si zalyžovat do Krkonoš, pod nejvyšší horu Sněžku, nebo se projít krásnou přírodou národního parku. V létě oceníte dobrou polohu penzionu na křižovatce turistických tras a cyklostezek. Penziodál pokračovat po značených turistických cestách. ... hotely Krkonoše ...

disponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Penzion U Koubusů Turnov

Penzion U Koubusů Turnov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Rodinný penzion a restaurace u Koubusů se nachází na klidném místě v obci Pelešany v blízkosti samotného srdce Českého ráje – města Turnova a na počátku Stezky Českého ráje. Český ráj ubytování v penz - jízda na koni - bowling - paragliding ... ... hotely Krkonoše ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Penzion A+A Pec pod Sněžkou
***

Penzion A+A Pec pod Sněžkou
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Nově zrekonstruovaný penzion A+A se nachází v malebné části horského střediska Pec pod Sněžkou. Horská chata-penzion A+A nabízí kvalitní ubytování a stravování v centru horského střediska v přímé vycházek po okolí a nebo vysokohorské turistiky. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnouMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasa stálá diskotéka - tanec - zábavaPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Penzion 14 Hostinné
***

Penzion 14 Hostinné
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Penzion č.p. 14 v ulici Dr. E. Votočka je umístěn v centru města Hostinné v polovině ulice vedoucí směrem z náměstí .Jedná se o dvoupatrový měšťanský dům chodbového typu s podloubím, který je uspořádá řeky Labe s říčkou Čistá v nadmořské výšce 350m. ... hotely Krkonoše ...

disponuje restauracídisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internetpřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American ExpressTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Penzion Nabucco Špindlerův Mlýn
***

Penzion Nabucco Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Penzion Nabucco se nachází přímo v centru horského města Špindlerův Mlýn. Velmi oblíbené turistické centrum Špindlerův mlýn nabízí svým klientům kvalitní využití volného času v zimním i v letním obdobými aktivitami, které vám Špindlerův Mlýn nabízí. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Penzion Zámek Rudník Rudník

Penzion Zámek Rudník Rudník
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Penzion hosté naleznou ve vesnici Rudník, rozkládající v hlubokém údolí mezi městy Vrchlabí a Trutnovem a ještě 4km od města Hostinné směrem do hor. Vesnici protíná státní silnice. Na všechny strany pduchu a vychutnat si přírosní krásy a panoramata: ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American ExpressTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Penzion Lesní Zátiší Benecko
***

Penzion Lesní Zátiší Benecko
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování na horách: Horský penzion Lesní Zátiší se nachází v oblasti Krkonošského národního parku v nadmořské výšce 930 m, nad obcí Benecko, v těsné blízkosti turistických a cyklistických cest, sjezdh tratích s nádhernými výhledy do horské krajiny. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresskrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Penzion Harrachov Harrachov
***

Penzion Harrachov Harrachov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Penzion Harrachov, jak už vyplývá z názvu se nachází v obci Harrachov-jednom z nejvýznamnějších horských středisek Krkonoš a České republiky. Pension Harrachov nabízí ubytování nedaleko centra Hai, půjčovnami lyží a snowboardů a podobně.   ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodinK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internetTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Chata Moravská Bouda Špindlerův Mlýn

Chata Moravská Bouda Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Moravská bouda se nachází ve Špindlerově Mlýně v lokalitě zvané Sedmidolí. Nedaleko se nacházejí dva vleky. Po celém objektu je k dispozici Wi-Fi. V letním období je možné parkovat přímo u boudy, v ziobjektu je bezdrátové internetové připojení WIFI. ... hotely Krkonoše ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Penzion Nika Vrchlabí

Penzion Nika Vrchlabí
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Pension Nika vznikl po celkové rekonstrukci a nachází se ve Vrchlabí. Objekt je vytápěn ústředním topením a kontrolovaným termostaty. Ubytování:Penzion disponuje celkově 14 ti lůžky a to Krkonošského muzea+ stálé expozice, event.kina. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasadisponuje kavárnouTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Penzion Vyskeř Vyskeř

Penzion Vyskeř Vyskeř
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Penzion Vyskeř je zrekonstruovaný historický objekt z roku 1844 a svou polohou v srdci Českého ráje je ideálním místem pro aktivní i pasivní formu odpočinku. Nabídka a interiér penzionu patří k ntorickými památkami  jako hrady, zámky. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Hotel Horizont Pec pod Sněžkou
****

Hotel Horizont Pec pod Sněžkou
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Čtyřhvězdičkový hotel Horizont se nachází v Krkonoších, v centru malebného horského střediska Pec pod Sněžkou (756 m n.m.), na úpatí nejvyšší hory České republiky Sněžky (1602 m n.m.). Vedle ubytováníetně bot, holí a helem), sáněk a ski servis. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Recepce poskytuje směnárenské služby.K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasagolfpřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISAtenis -poblíž hotelukrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Chata Poutník Horní Maršov

Chata Poutník Horní Maršov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Horská chata Poutník se nachází v krásném a klidném prostředí východních Krkonoš v chráněné oblasti Krkonošského národního parku v nadmořské výšce1000 m.n.m., nad obcí Horní Maršov. Od chaty je krásnýovní posezení s možností otevřeného ohně a grilu. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American ExpressTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Hotel Hotýlek na Mýtě Harrachov
***

Hotel Hotýlek na Mýtě Harrachov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Hotýlek na Mýtě je malý útulný hotýlek rodinného typu nacházející se v krásném prostředí Krkonošského národního parku v bezprostřední blízkosti soutoku řek Jizery a Mumlavy. Klidná poloha hotelu um, prohlídka důlní štoly, Mumlavské vodopády ... ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasagolfdisponuje kavárnoutenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Hotel AQUA PARK Špindlerův Mlýn Špindlerův Mlýn
***

Hotel AQUA PARK Špindlerův Mlýn Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Areál AQUA Parku nabízí ubytování v 9 samostatných moderně zařízených pensionech v bezprostřední blízkosti lanovky na Medvědín s celoročním provozem. Ubytování v klidné části Špindlerova Mlýna.Pro ubyjako minigolf, projíždky na kole a mnoho dalších. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasagolfdisponuje kavárnouMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenpřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresstenis -poblíž hotelukrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Penzion Slavie Špindlerův Mlýn
***

Penzion Slavie Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Penzion Slavie ve Špindlerově mlýně po léta zachovával ráz krkonošského ubytovacího zařízení. Po roce 1918 ho převzal Čech Josef Košťál a přejmenoval na Slavie. Šlo o jediné české zařízení ve Špindlu ozice obrazů nebo fotografií s tématikou Krkonoš. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodin je k dispozici připojení na internetK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Chata u Jagušky Jilemnice

Chata u Jagušky Jilemnice
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Horskou chatu u Jagušky najdete v západních Krkonoších kousek od Jilemnice, v těsné blízkosti lyžařského areálu Vítkovice a cyklistických tratí Krkonošské magistrály. Nabízena je vysoká kvalita ubytovde se může počasí během jednéhodiny zcela změnit. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Penzion Kukačka Labská
**

Penzion Kukačka Labská
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Penzion Kukačka nabízí zimní i letní pobyty v nekuřácké chalupě s bohatou možností rekreačního a sportovního vyžití jen 5 km od Špindlerova Mlýna v Krkonoších. Labská Penzion Kukačka ubytování Hoodinné lyžování na slunečných sjezdových tratích. ... hotely Krkonoše ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasa
hotely Krkonoše - Penzion Centrum Špindlerův Mlýn

Penzion Centrum Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Pension Centrum se nachází v centru Špindlerova Mlýna v těsné blízkosti hotelu Windsor s výhledem na Špindlerův Mlýn a Medvědín. Krkonoše ubytování Nově, částečně zrekonstruovaný pension Centrum e (20 m) Skibus (100 m) Skiareál Sv. Petr (500 m) ... hotely Krkonoše ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internettenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Penzion Toska Pec pod Sněžkou

Penzion Toska Pec pod Sněžkou
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Horská chata Toska nabízí celoročně ubytování v Krkonoších, v klidné části Pece pod Sněžkou - Malá Úpa. Ubytování je vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak i jednotlivce, skupinovavně příjezd a parkování až k penzionu celoročně. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Penzion Flora Janské Lázně
***

Penzion Flora Janské Lázně
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Penzion Vila Flora leží v klidném místě, od centra Janských Lázní ( lázeňské kolonády ) cca 200 m , od kabinové lanové dráhy na Černou horu cca 200m, ideální poloha pro letní horskou turistiku a zimníete navštívit místní restaurace či samotné lázně. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internetK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Hotel Panorama Špindlerův Mlýn
**

Hotel Panorama Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Krkonoše hotel Panorama: Nádherný objekt s vlastní historií se nachází v klidné části Špindlerova Mlýna - ve Svatém Petru na úbočí Kozích hřbetů. Nabízí nejen jedinečný pohled do údolí Svatého Pez Hotelu Panorama - Špindlerův Mlýn - Svatý Petr. ... hotely Krkonoše ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnou
hotely Krkonoše - Apartmány ČESKÝ RÁJ Lomnice nad Popelkou
****

Apartmány ČESKÝ RÁJ Lomnice nad Popelkou
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Apartmány Český Ráj **** s privátním wellness - komfortní ubytování na pomezí Českého ráje a Podkrkonoší : Ubytování v nadstandardně vybavených apartmánech v klidném prostředí v obci Košov – Hrádky, kzeum, divadlo, koupaliště, sportovní letiště atd. ... hotely Krkonoše ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Hotel Černá Bouda Janské Lázně
***

Hotel Černá Bouda Janské Lázně
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování v Krkonoších Nově zrekonstruovaný horský hotel Černá Bouda  poskytuje služby 3* standardu. Mezi výhody hotelu patří jeho vyjímečná poloha nad Jánskými Lázněmi a krásná okolupracuje s profesionální outdoorovou agenturou. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club International stálá diskotéka - tanec - zábavaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Apartmány Nechanický Rokytnice nad Jizerou

Apartmány Nechanický Rokytnice nad Jizerou
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Rodinné apartmány Nechanický - Apartmány se nachází 100 m od centra města Rokytnice nad Jizerou v Krkonoších. Poloha u hlavní komunikace zajišťuje jednoduchý příjezd. Parkování za poplatek 250 Kčš např. k prameni Labe. Zajímavé cyklotrasy. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Penzion Coop 345 Harrachov
*

Penzion Coop 345 Harrachov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Harrachov penzion Coop 345 ubytování Součástí penzionu Coop 345 je restaurace s možností stravování. Dobrá dostupnost k lyžařským vlekům a celoročně v provozu bobová dráha, která se nachází hned vedleckých tratí. Nepřeberné množství letních aktivit. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internetTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Penzion Villa Janské Lázně

Penzion Villa Janské Lázně
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Penzion Villa Jánské Lázně nabízí celoročně cenově dostupné ubytování a levnou horskou rekreaci v Krkonoších pro kolektivy (školy v přírodě, lyžařské kurzy; organizované skupiny ...) i jednotlivcp;a sportovní akce, kterých se zde koná bezpočet. ... hotely Krkonoše ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Ubytování Rekreační areál Dolce Trutnov

Ubytování Rekreační areál Dolce Trutnov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Rekreační areál Dolce je celoročně otevřený kemp v nádherném a klidném přírodním prostředí, na úpatí českých hor Krkonoš, cca 3 km od města Trutnov. Rekreační areál Dolce u Trutnova nabízí ubytování veační nádrž s travnatou pláží, vodní šlapadla ... ... hotely Krkonoše ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISAtenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Horský hotel Friesovy boudy Strážné
***

Horský hotel Friesovy boudy Strážné
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Atraktivní ubytování, vysoká poloha, velkolepé a nezapomenutelné pohledy do okolí. Areál leží mimo hlavní turistická centra a svou polohou poskytuje ideální podmínky pro klidnou aktivní letní či zimnírá). Na recepci pro hosty turistické mapy zdarma. ... hotely Krkonoše ...

V hotelu je kulečníkdisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club Internationalkrytý bazén v hotelu.Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Penzion Maršov Horní Maršov
***

Penzion Maršov Horní Maršov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Restaurace a penzion Maršov se nachází ve východní části Krkonoš, 9 kilometrů od Pece pod Sněžkou a 6 kilometrů od Janských Lázní, v obci Horní Maršov. Leží v údolí řeky Úpy při ústí Lysečinení permanentky v jednom z těchto velkých areálů. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Hotel Obecní dům Semily
***

Hotel Obecní dům Semily
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Tříhvězdičkový hotel Obecní dům vytváří spolu s kostelem a radnicí typické semilské panoráma. Hotel má pro své hosty připraveno ubytování v pokojích se sociálním zařízením, televizí, lednicí, telefone za Osobu starší 6 let bez nároku na lůžko 100 Kč ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací Recepce poskytuje směnárenské služby.V hotelu je kulečníkMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club InternationalPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefonPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Hotel Sporthotel Stoh Špindlerův Mlýn
***

Hotel Sporthotel Stoh Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Sporthotel *** a Skiareál Stoh se nacházejí ve Špindlerově Mlýně v malebném údolí Svatého Petra. Hotel je vzdálen pouhých 100 m od vleku, je tak ideálním místem pro milovníky sjezdového lyžování. Ubyt wellness studia, kryté tenisové haly,  atd. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnouMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Penzion Fuka Špindlerův Mlýn

Penzion Fuka Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Rodinný pension FUKA je nový, malý a útulný pension v klidném místě na slunné strani, přesto je od centra Špindlerova Mlýna vzdálen pouhých osm minut chůze. V blízkosti se nacházejí lanovky, aquapark,e. Možnost rybaření na přehradě a půjčovna loděk. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Penzion Květa Pec pod Sněžkou

Penzion Květa Pec pod Sněžkou
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Penzion Květa v Peci pod Sněžkou nabízí levné ubytování pro Vaši dovolenou a relaxaci v Krkonoších! Penzion Květa najdete na krásném místě u sjezdovky Javor v Peci pod Sněžkou v Krkonoších. horu. Zoo Dvůr Králové. Ski Pec - lyžařský areál. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Penzion U Bedřicha Harrachov

Penzion U Bedřicha Harrachov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování v Krkonoších Harrachov Penzion u Bedřicha je nově zrekonstruovaný penzion nabízející standardní komfort v příjemné a klidné atmosféře horského střediska Harrachov v Krkonoších. Malý rodinný berci, Návštěvy kulturních představení a show ... ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Penzion U Paseků - změna provozovatele Harrachov

Penzion U Paseků - změna provozovatele Harrachov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Restauraci a pension U Paseků najdete v centru Harrachova přibližně 500 metrů od lanovky, v blízkosti lyžařských vleků a nové bobové dráhy, v malebném prostředí západních Krkonoš. Krkonoše Harrachov u a s Card Harrachov - další možnost čerpání slev! ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Penzion Ploc Harrachov

Penzion Ploc Harrachov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Příjemný rodinný pension Radky a Pavla Plocových byl otevřen v roce 1996. Penzion Ploc nabízí ubytování v Harrachově, malebném lyžařském horském středisku v Krkonoších. Penzion je umístěn v klidné čásvanějším turistickým cílům západní části Krkonoš. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Penzion Pension 7 Harrachov
***

Penzion Pension 7 Harrachov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Pension 7 najdete přímo v centru Harrachova v Krkonoších v blízkosti sedačkové lanovky na Čertovu horu. Pension 7 v Harrachově má pro své hosty připraveno ubytování v 15 dvou- až čtyřlůžkových pokojícýta na raftech. Tip na výlet: Mumlavské vodopády. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíV hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasagolftenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Penzion DUO Harrachov

Penzion DUO Harrachov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Nově zrekonstruovaný pension DUO se nachází na hlavní ulici u autobusového nádraží v Harrachově. Pension DUO má výhodnou polohu jen 5 minut od centra Harrachova, sjezdovky a lanová dráha jsojen krásná příroda a muzea, ale i spousta zábavy. ... hotely Krkonoše ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištěPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Hotel TTC Vrchlabí
***

Hotel TTC Vrchlabí
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Stránky nejsou homepage hotelu TTC, ale zprostředkovatele hotel-ubytovani.comHotel TTC najdete nedaleko centra města Vrchlabí na výpadovce na Špindlerův Mlýn v zelené části města na samotném břehu řekilují vybrané speciality přímo před Vašimi zraky. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací Recepce poskytuje směnárenské služby. je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnouMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Chalupa se špejcharem z 18. století Košťálov

Chalupa se špejcharem z 18. století Košťálov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Nádherná romantická prostorná poloroubená chalupa z roku 1812 je nově zrekonstruovaná v původním stylu, s kamenným krbem, funkční původní pecí, nádhernými klenutými stropy v chodbě a obývacím pokoje ahlabí 18 km. Český ráj leží ve vzdálenosti 25 km. ... hotely Krkonoše ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Apartmány Krakonošova dílna Špindlerův Mlýn
****

Apartmány Krakonošova dílna Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Krakonošova dílna je luxusní horské bydlení, které nabízí komfortní ubytování v nově vybudované dřevostavbě u sjezdovky Hromovka v šesti stylově a moderně vybavených dvoulůžkových pokojích - apartmáneis, koloběžky, čtyřkolky a mnoho dalších aktivit. ... hotely Krkonoše ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internetTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Apartmány SKiMU Malá Úpa
***

Apartmány SKiMU Malá Úpa
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

SKiMU Apartmány a SKiMU Sport Centrum jsou ubytovacím a sportovním zařízením, které najdete jen 100 m od sjezdovky Pomezky, v centru obce Malá Úpa ve východních Krkonoších. Ubytování : SKiMU Apartmányoly, volné vstupy do SKiMU Sport Centra a další). ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internetPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Horský hotel Cihlářka Černý Důl
****

Horský hotel Cihlářka Černý Důl
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Horské apartmány Cihlářka leží v nadmořské výšce cca 1.050 m.n.m., v sedle vrcholových partií Krkonoš, mezi obcemi Černý Důl a Pec pod Sněžkou. Apartmány jsou umístěny na jižním svahu s hustě zalesněnpadu do Velikonoc, lyžování někdy až do května.

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenV hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Chata Michlák Špindlerův Mlýn
***

Chata Michlák Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Chata Michlák se nachází v centru Krkonoš, na okraji známého zimního střediska Špindlerův Mlýn, v krásném prostředí na pravém břehu Labe nedaleko Labské přehrady. Špindlerův Mlýn penzion ubytování V co ubytování i široké možnosti sportovního vyžití. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíV hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoutenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Penzion Markéta Harrachov

Penzion Markéta Harrachov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Pension Markéta se nachází v Krkonoších, v klidné lokalitě Harrachova části Klondajk s pěkným výhledem na Čertovu horu, sjezdovku i skokanské můstky. Penzion nabízí ubytování, free Wi-Fi internet a pa vlakové nádraží Harrachov a přijedou si pro Vás. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internetgolfPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Penzion Katka Harrachov

Penzion Katka Harrachov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Rodinný pension Katka se nachází nedaleko centra města Harrachov v Krkonoších. Krkonoše Harrachov ubytování Pension Katka v Harrachově nabízí komfortní ubytování s kapacitou 9 dvoulůžkových pokojů (maíroda, turistika, lyžování, ale i spousta zábavy. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internettenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Hotel Paradis - změna majitele Turnov
***

Hotel Paradis - změna majitele Turnov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Hotel Paradis nabízí cenově výhodné a velice komfortní ubytování ve městě Turnov, výhodné slevy pro rodinné výlety v Českém ráji a soukromí pro firemní ubytování v Turnově. Český ráj je jako stvořen pla, Hrubý Rohozec, Humprecht a Mnichovo Hradiště. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Chata Biggar Rudník
***

Chata Biggar Rudník
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Stylová krkonošská zděná chata Biggar je po kompletní rekonstrukci a nachází se v obci Rudník asi 7 km od lyžařského areálu Černý Důl v Krkonoších a v těsné blízkosti upravovaných běžeckých tratí. Idežkou, Špindlerův Mlýn, Velká a Malá Úpa, Benecko. ... hotely Krkonoše ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Hotel Nelly Kelly´s Trutnov
****

Hotel Nelly Kelly´s Trutnov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Moderní rodinný hotel Nelly Kelly´s v Trutnově s nekuřáckou restaurací a barem, který nabízí lákavé drinky. Hotel se saunou a fitness vybavením. Hotel Nelly Kelly´s se nachází v samotném historickém chotelu Nelly Kelly´s stejně jako obchody a banky. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Chata Labská Špindlerův Mlýn

Chata Labská Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Chata Labská se nachází u hlavní silnice na příjezdu do lyžařského areálu Špindlerův Mlýn, v bezprostřední blízkosti sedačkové lanovky a přehradní nádrže Labská. Celý objekt prošel nedávno zcela kompledvědín a Pláň), cykloturistiky a vodních sportů. ... hotely Krkonoše ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasa
hotely Krkonoše - Hotel Sporthotel Švýcarská bouda Špindlerův Mlýn
***

Hotel Sporthotel Švýcarská bouda Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Stylový hotel v Krkonoších Švýcarská bouda Špindlerův Mlýn je umístěn v části města zvané Labská, přibližně 2,5 km od centra města, 300 m od sedačkové lanovky Labská, 3 km od Medvědína a areálu Svatý ové hřistě Mladé Buky (36 km) a Prosečné (25 km). ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Hotel Davídek Trutnov
****

Hotel Davídek Trutnov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Nový hotel Davídek 4**** v Trutnově se nachází nedaleko historického centra města. Navštivte hotel Davídek v Trutnově, kde se postarají o Váš jedinečný pobyt. Kombinace moderního ubytování nejvyššího ness kardio zona, stolní tenis, pořádání turnajů. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Apartmány Rokytnice Apartments Rokytnice nad Jizerou
****

Apartmány Rokytnice Apartments Rokytnice nad Jizerou
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Rokytnice Apartments nabízí exkluzivní velkoprostorové apartmány o velikosti 120 m2 přímo na sjezdovce v 980 metrech nad mořem!!! Každý apartmán tvoří velký obývací pokoj a dvě ložnice. Apartmány jsoumohou stát i ZOO a skály v nedalekém Českém ráji. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internetTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Chata Sunny Hill Cottages Černý Důl

Chata Sunny Hill Cottages Černý Důl
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Sunny Hill Cottages jsou luxusní chalupy, jejichž provoz byl zahájen k prosinci 2005. Nacházejí se v novém skiareálu Černý Důl. Sjezdovky jsou dosažitelné pěšky. Nedaleko Sunny Hill Cottages leží krás Adršpachu. Nákupy a bruslení v hale ve Vrchlabí. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Apartmán Schovánek Harrachov
***

Apartmán Schovánek Harrachov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Čtyři apartmány v centru lyžařského areálu Rýžoviště v Harrachově v Krkonoších, v jednom z nejznámějších středisek cestovního ruchu v ČR s ideálními podmínkami pro provozování zimních sportů, ale i lehova na Čertovu horu, kde přeprava kol je zdarma. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Hotel GL Hotel Trutnov
***

Hotel GL Hotel Trutnov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

GL Hotel je umístěn jako jediný z místních hotelů přímo na vrcholu náměstí a stává se tak pro klienty perlou Trutnova. A to nejen svou specifickou polohou, ale především jedinečnou vnitřní architekturí lanovka a 10 vleků, 11 km upravených sjezdovek. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internetdisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club InternationalTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Hotel Starý Mlýn Rokytnice nad Jizerou
***

Hotel Starý Mlýn Rokytnice nad Jizerou
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Horský hotel Starý mlýn se nachází v horní části známého rekreačního a zimního střediska Rokytnice nad Jizerou a nabízí ubytování v Krkonoších všem vyznavačům zimních i letních sportů, ale také těm, koše a Krkonošský národní park opravdu vychutnáte! ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnouV hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internetTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Hotel Děvín Pec pod Sněžkou
***

Hotel Děvín Pec pod Sněžkou
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Horský Hotel DĚVÍN*** tradiční pecký hotel, který patřil po většinu druhé poloviny 20. století do hotelové sítě Interhotely Krkonoše, prošel v roce 2005 kompletní rekonstrukcí, od prvního nadzemního pcká cesta k dolní stanici lanové dráhy na Sněžku. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Penzion Vila Julie Benecko

Penzion Vila Julie Benecko
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Příjemný rodinný pension s vlastní restaurací se nachází v pěkném a klidném prostředí vesničky Dolní Štěpanice, 2 km od Jilemnice směrem na Benecko, v Krkonošském národním parku. Díky výhodné poloze jPenzion leží v blízkosti cyklistické trasy č. 22. ... hotely Krkonoše ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Apartmán Haasová Harrachov

Apartmán Haasová Harrachov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Apartmán Haasová se nachází u lesa v klidné části Harrachova zvané Anenské údolí, v blízkosti sedačkové lanovky, sportovního areálu i bobové dráhy. Harrachov nabídka ubytování : Apartmán Haasová nabíz kolem Mumlavských vodopádů do centra Harrachova. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Apartmány Rtyňka Rtyně

Apartmány Rtyňka Rtyně
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Nové apartmány Rtyňka se nacházejí v poklidném městečku Rtyně v Podkrkonoší na severovýchodě Čech. Ubytování v Krkonoších: Rtyně v Podkrkonoší leží v malebné kotlině při úpatí Jestřebích hor a jak jižší zastávka; 100 m) a autobusových spojů (500 m). ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Penzion LION Pec pod Sněžkou
***

Penzion LION Pec pod Sněžkou
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Penzion LION se nachází v Krkonošském národním parku, v rekreační oblasti Pec pod Sněžkou - Velká Úpa, přímo u sjezdovky "Portášky" - zhruba 100 m nad startem třísedačkové lanové dráhy. Penzion Lion vízdu na horských kolech po krkonošských stezkách. ... hotely Krkonoše ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Hotel Žalý Benecko
***

Hotel Žalý Benecko
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Nejvýše položený hotel na Benecku - 960 m.n.m. Benecko je nejvýše položená obec v Krkonoších, rozkládá se na jižním svahu hory Žalý a v létě tu zapadá sluníčko až po 21 hod. Čeká Vás nádherný panorama hub a borůvek či ohniště s možností opékání atd. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenV hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISAtenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Penzion na Faře Dubenec
***

Penzion na Faře Dubenec
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Nově zrekonstruovaný areál bývalé fary Penzion na Faře poskytuje ubytování až pro 35 hostů - z toho 22 lůžek ve stylových a 13 lůžek v turistických pokojích. Penzion NA FAŘE ubytování Dubenec: V bývalrní místnosti penzionu na Faře ubytování Dubenec. ... hotely Krkonoše ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíV hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISAPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Hotel U Sadílků Paseky nad Jizerou

Hotel U Sadílků Paseky nad Jizerou
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Penzion U Sadílků ubytování Paseky nad Jizerou : K zapůjčení kola pro celou rodinu včetně dětské sedačky a dětských helem. Nová infrasauna. Wi-fi zdarma.Rodinný Penzion U Sadílků se nachází na rozmezíh. Jeden lyžařský vlek nabízí i večerní lyžování. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Penzion Alba Špindlerův Mlýn
***

Penzion Alba Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Penzion ALBA byl postaven a zprovozněn v roce 2001 v nejznámějším a zároveň nejatraktivnějším krkonošském středisku Špindlerův Mlýn. Ideální poloha cca 10 min. chůze do centra Špindlerova Mlýna, a v b autem s možností bezplatného parkování v areálu. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodin je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefonPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Hotel Styl Špindlerův Mlýn
***

Hotel Styl Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Tříhvězdičkový hotel Styl*** nabízí celoroční odpočinek, občerstvení i oddech u Labské přehrady, na okraji Špindlerova Mlýna - ideální poloha u hlavní silnice ze směru od Vrchlabí. Krkonoše Špindlerůvjemné ceny za ubytování se snídaní i s polopenzí. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíV hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Hotel Alfonska Benecko
***

Hotel Alfonska Benecko
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Benecko ubytování : Hotel Alfonska je dostupný autem nebo autobusem. Pro dopravu autobusem je u hotelu zastávka "Benecko, Štěpanická Lhota, Alfonska". Pro dopravu autem je u hotelu zajištěno parkování umělé zasněžování a každodenní večerní lyžování. ... hotely Krkonoše ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internetpřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Express
hotely Krkonoše - Penzion Malý Šišák Špindlerův Mlýn
**

Penzion Malý Šišák Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

VOLAREZA - Penzion Malý Šišák se těší na vaši návštěvu uprostřed krásné přírody Krkonošského národního parku. Do nadmořské výšky 1 155 metrů vás dovede silnice procházející nejznámějším horským střediůjčovnou sportovních potřeb. Balíčky na vyžádání. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenV hotelu je kulečníkK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club InternationalTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Hotel Bedřichov Špindlerův Mlýn
***

Hotel Bedřichov Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Aktuálně od 26.5. do 30.8. 2014 Letní pobyty v Krkonoších se slevou a navíc služby zdarma. Více v sekci rezervace - BALÍČKY! VOLAREZA Hotel VZ Bedřichov to je ubytování v samém turistickém centru Krko lidí. Salonek "Švejk" 60 míst. Technické zázemí. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodinV hotelu je kulečníkK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
hotely Krkonoše - Penzion Seidl Rokytnice nad Jizerou
***

Penzion Seidl Rokytnice nad Jizerou
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Ubytování v Rokytnici nad Jizerou: Penzion Seidl byl vybudován v roce 2006 a nabízí ubytování v příjemném a rodinném prostředí v Rokytnici nad Jizerou. Penzion Seidl se nachází na klidném místě s výhl8 hodin, Check-out do 10 hodin. Pes za příplatek. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Hotel VZ Bedřichov - depandance Špindlerův Mlýn
**

Hotel VZ Bedřichov - depandance Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

VOLAREZA VZ Bedřichov depandance nabízí ubytování v samém turistickém centru Krkonoš, ve Špindlerově Mlýně a to na hlavní hotelové budově nebo v depandancích. Depandance Bedřichov je vzhledem ke své ppindlerově Mlýně se mimo jiné nachází i Aquapark. ... hotely Krkonoše ...

Služba na recepci je 24 hodin je k dispozici připojení na internetK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracípřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club InternationalPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefonPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Penzion Jaruška Špindlerův Mlýn

Penzion Jaruška Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Rodinný pension Jaruška je ubytovací zařízení s dlouholetou tradicí a leží v krásném horském prostředí klidné části centra Špindlerova Mlýna. Z oken penzionu Jaruška je výhled přímo na okolní hory vysestauracích, barech, hernách nebo na diskotékách. ... hotely Krkonoše ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
hotely Krkonoše - Hotel Alfa Trutnov
***

Hotel Alfa Trutnov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Útulný rodinný hotýlek Alfa s kapacitou 36 lůžek nabízí ubytování ve vile ze třicátých let minulého tisíciletí v pokojích s TV/SAT, Wi-Fi zdarma a sociálním zařízením. Hotel Alfa je situován do klidnécí města Jaroměře. Aquapark Hradec Králové 50 km. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Penzion U Svatého Jána Turnov
***

Penzion U Svatého Jána Turnov
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Penzion U Svatého Jána se nachází v historickém centru města Turnov. Ubytovní v Českém ráji Turnov : Ubytovací kapacita penzionu U Svatého Jána v Turnově je 26 osob a jako jediní nabízí možnost parkov Kacanovy. V Turnově najdete muzeum Českého ráje. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Hotel Helena Rokytnice nad Jizerou
***

Hotel Helena Rokytnice nad Jizerou
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Hotel HELENA se nachází v jednom z nejkrásnějších středisek západních Krkonoš v Rokytnici nad Jizerou. Ideální místo pro Vaši aktivní i relaxační dovolenou, atraktivní poloha hotelu přímo naproti lyžaestřit také vyjížďkou na koních z nedaleké farmy. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíV hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Hotel Obzor Pec pod Sněžkou
***

Hotel Obzor Pec pod Sněžkou
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Hotel Obzor leží jen pár metrů od sjezdovky Hnědý vrch (Braunberg). Sjezdovka končí v lyžařském komplexu, odkud vedou vleky na sjezdovky různé obtížnosti. Vzdálenost od hotelu k běžeckým a turistickýmské kurzy a školy v přírodě po domluvě s hotelem. ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíV hotelu je kulečník
hotely Krkonoše - Hotel Horní Pramen Špindlerův Mlýn
**

Hotel Horní Pramen Špindlerův Mlýn
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Hotel Horní Pramen patří do skupiny hotelů **+, v posledních letech prošel dvěma rekonstrukcemi a to v roce 2012 a nyní. Hotel Horní Pramen nabízí nové prostory restaurace, upravené pokoje, nový dětskpřípadě požadavků zajištění outdoorových aktivit. ... hotely Krkonoše ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
hotely Krkonoše - Penzion Vila Alena Horní Malá Úpa
***

Penzion Vila Alena Horní Malá Úpa
[ hotely Krkonoše - v Krkonoších ]

Rodinný apartma / penzion Vila Alena se nachází v klidném prostředí východních Krkonoš v nejvýše položené obci Horní Malá Úpa (1050 m.n.m.). Vila Alena je situována na velice tichém a klidném místě. PKURENČNÍ CENA ZA UBYTOVÁNÍ V KOMFORTNÍCH POKOJÍCH ... hotely Krkonoše ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou